Багатофункціональні складні полиці в інтер'єрі

Незалежно від розміру та кількості людей, що живуть у будинку, житловий простір швидко заповнюється великою кількістю речей, які треба десь зберігати. Рішення, здавалося б, просте — придбати додаткові предмети меблів для зберігання скарбу, та й вони самі собою захаращують приміщення. Складні полиці Clapperboard від Elsa покликані вирішити проблему громіздких меблів, що прикрадають корисний простір.

багатофункціональні складні полиціІдея проста: коли вам не потрібно зберігати щось на полицях, вони компактно складаються, заощаджуючи місце. У закритому вигляді плоскі секції прилягають майже впритул до стіни кімнати і виглядають немов дерев'яна панель, двері або якийсь сучасний витвір мистецтва. Але коли вам потрібно покласти речі, ви просто відкидаєте плоский елемент на себе і отримуєте полицю (дві, три або п'ять). Дуже зручно для предметів, які ви часто берете зі свого місця та використовуєте, наприклад, свіжа періодика, книги, гаманець, телефон чи ключі. Речі забрали — полицю закрили, і місце в приміщенні даремно не захаращене. Середню полицю можна використовувати як столик для ноутбука, місце для навчання, малювання, шиття та іншої роботи. Нижні полиці в дитячій – для іграшок. Поки діти граються з ними, полиці зачинені, звільняючи місце для активних дій. У будь-якому житловому приміщенні офісі, громадських закладах складні полиці Clapperboard будуть дуже корисними.

складані полиці clapperboard

Виробник пропонує полиці зі шпону дуба, шпону горіха і змішаного матеріалу, а також у двох розмірах S (ширина 250 х глибина 60/160 х 1900 мм) і L (ширина 360 х глибина 60/260 х 1900 мм).

Ще варіанти складаних полиць із фотодруком від Riveli Shelving:

складні полиці кутові складні полиці складні полиці Riveli Shelving

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *