Акрилові ванни в інтер'єрі

Акрил є штучним матеріалом, який відрізняється особливою пластичністю і дозволяє виробляти ванни різних форм і розмірів. Спеціальна технічна обробка дозволяє надати матеріалу властивості пластиліну і ліпити із себе що завгодно. Ці характеристики дозволяють укомплектувати виріб додатковими функціями у вигляді гідромасажу або підсвічування. Таким чином, акрилові ванни можуть бути багатофункціональними та підійдуть для будь-яких потреб.

На самому початку, коли акрил тільки почав використовуватися для створення сантехнічних виробів, він стояв дорого, але зараз ціни зменшилися і дозволити собі ванну може будь-яка середньозабезпечена людина. Деякі люди вибирають акрилову ванну, виходячи з естетичних якостей, інші за рекомендацією дизайнера. Але є й ті, хто, уважно проаналізувавши всі технічні характеристики виробу, зрозумів, що він є найкращим варіантом для їх вимог щодо експлуатації.

Безперечні переваги акрилових ванн

Якщо ви вибрали акрилову ванну, а не, наприклад, сталеву ванну, то, напевно, розумієте основні переваги даного матеріалу. Хоча трапляються випадки, коли аналогічних форм просто не було у продажу, що дуже не дивно. Якщо ви вирішите вибрати ванну з акрилу, ви гарантовано отримуєте:

  • довговічний сантехнічний виріб;
  • підвищений рівень гігієни;
  • добрі властивості збереження тепла;
  • різноманітність палітри кольору та форм;
  • можливість доповнення гідромасажем;
  • не проводять електричний струм;
  • міцні та надійні;
  • безшумність;
  • легкість ваги.

Місто постійно наповнене смогом, димом та парами бензину, тому після кожного виходу на вулицю, особливо влітку, хочеться прийняти ванну. Акриловий сантехнічний виріб із гідромасажем, це чудова річ для міської людини. Вона допоможе максимально розслабитися після важкого трудового дня і змиє весь бруд із тіла. Таким чином, ви отримуєте не лише зовнішнє очищення, а й моральне.

Що потрібно знати про самостійне монтування акрилових ванн

Багато людей не завжди хочуть викликати сантехніка та приділяти цілий робочий день монтажу сантехнічного обладнання. Тому найчастіше такі вироби як унітаз-компакт, раковина та акрилова ванна встановлюються самостійно. Будь-який чоловік середньої комплектації зможе впоратися з монтажем ванни з акрилу, оскільки це досить легкий матеріал вагою від 15 до 25 кг.

Найчастіше практикуються випадки, коли нова акрилова ванна встановлюється всередину старої чавунної. Таким чином, виключаються випадки з деформацією акрилу, не потрібно знову прокладати комунікації з підведення води та каналізації, а також «чавунчик» стає новим, і гарно виглядає в білому контурі. У цій справі важливо лише правильно підібрати розміри.

Якщо ви монтуєте ванну з гідромасажем, спочатку підготуйте всі необхідні інструменти і звільніть простір. Потім приділіть особливу увагу електричній проводці та максимально близько розташуйте всі необхідні наноси та компресори. Не забудьте перевірити ізоляцію та заземлити контакти. Останній етап установки включає підведення труб комунікацій і щільне примикання країв ванни до стіни, щоб вода, під час прийняття душу, не потрапляла в щілини і не заливала сусідів.

Рекомендації щодо догляду за акриловими ваннами

Акрилові ванни досить міцні, але вимагають особливих правил експлуатації та догляду. Наприклад, вони не переносять подряпини від твердих щіток, якими може очищатися поверхня виробу. Також вона залишається на собі пропалені плями від сигарет чи свічок. У них не можна купати тварин, оскільки можуть залишитися сліди від пазурів та останньою забороною є металеві відра та тазики, які не повинні ставитися на поверхню.

Якщо ви хочете швидко позбутися подібних пошкоджень, тоді обов'язково запасіться поліроллю для відновлення блиску ванни і рідким акрилом, який проникає в подряпини, що утворилися, і вирівнює поверхню ванни.

Для правильного повсякденного догляду Handmadeidea.com.ua рекомендує використовувати м'які склади гелів та серветки. Якщо ви не хочете використовувати побутову хімію, то накип і невеликі плями можна виключити за допомогою лимонного соку або винного оцту. Не забувайте про запобіжні заходи і завжди використовуйте рукавички. Незважаючи на м'які засоби для очищення, шкіра може бути особливо чутлива до деяких компонентів.

Після того, як ви дізналися всі необхідні рекомендації щодо монтажу та правильного догляду за акриловими ваннами, можете сміливо робити свій вибір та приймати ванну з максимальним комфортом.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *