Інтерактивний алфавіт для малюків своїми руками

Багато батьків, піклуючись про розвиток своїх дітей, вішають на стіні дитячої абетки. Зазвичай це просто картинки на папері, що діють на дитину через візуальну складову. Але ще одна ідея як допомогти малюкові освоїти абетку - зробіть інтерактивний алфавіт своїми руками!

Інтерактивний алфавіт для малюків своїми руками

В даному випадку дитина не просто дивиться, а й може доторкнутися до предметів, активно взяти участь у заповненні ящика з літерами. Це так званий shadow box (шедоу бокс). У російській мові точного визначення терміна цьому предмету немає. Shadow box - поглиблена рама або коробка (ящик), що виступає у ролі вітрини. Як правило, різні предмети в ній знаходяться за склом, що захищає їх від пилу, а також надає трохи виставкового блиску. З непотрібної картинної рами ви своїми руками можете спорудити подібний shadow box, куди покладете купу маленьких предметів, які представляють ту чи іншу букву.

майстер клас як зробити інтерактивний алфавіт

Як основа ви можете взяти просту дерев'яну раму зі склом і якусь ящик. Від обраної основи залежатиме глибина та розміри майбутньої вітрини для алфавіту. Чим менше вийдуть осередки, тим складніше буде знайти та помістити туди речі на кожну букву.

майстер-клас інтерактивний алфавіт для малюків своїми руками

На аркуші фанери побудуйте коробку з дерев'яних планок. Якщо ви використовуєте вже готовий ящик, просто зробіть всередині необхідну кількість осередків. Нагадую, що літер у російському алфавіті 33 літери, в українській — також 33, в англійській — 26 літер.

майстер-клас інтерактивний алфавіт для малюків своїми руками

Щоб предмети не випадали з осередків, зробіть дверцята на петлях та гачку. Для цього стане в нагоді рама від картини зі скляною поверхнею. Хоча тут подвійна думка. Все ж таки алфавіт буде часто використовуватися дитиною, потрібно бути впевненими, що скло добре закріплене в рамі, а сам шедоу бокс надійно кріпиться на стіні. Інакше може бути небезпечним для малюка будь-якого віку.

майстер-клас інтерактивний алфавіт для малюків своїми руками

Пора підписати літери для кожного осередку! Використовуйте трафарет та фарбу для скла. Можна красивим каліграфічним почерком намалювати літери маркером для дисків. Або наклеїти скотчем вирізані з паперу. Вибір за вами!

майстер-клас інтерактивний алфавіт для малюків своїми руками

Інтерактивний алфавіт для малюків готовий! Кличте дітей і заповнюйте осередки різними предметами!

Інтерактивний алфавіт для малюків

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *