Декоративні наклейки на стіну з 3D-ефектом

Виявляється, зробити у стіні нішу можна за кілька хвилин! Ілюзія присутності ніші або поглибленої рами (shadow box) у стіні досягається за допомогою 3D наклейок. Подібні декоративні наклейки на стіну - це швидка та проста прикраса інтер'єру будь-якого приміщення.

Дуже реалістичне зображення лише поблизу дає зрозуміти, що вазочки, скульптури та іграшки, що стоять у ніші, — лише картинка.

Декоративні наклейки

Ніхто не сперечається, що справжні ніші або shadow box на стінах виглядатимуть набагато цікавіше. До того ж, можна змінювати їх вміст хоч щодня. Але для цього потрібні серйозні монтажні роботи, час, фінанси, зусилля... А наклейки дозволяють надати інтер'єру цікавої родзинки за лічені хвилини, хай і своєрідним обманом зору. Все ж таки оригінальніше, ніж просто постери, фотографії та картини.

декоративні наклейки на стіні

У наклейок є кілька переваг, особливо важливих для квартиронаймачів. Їм, як правило, не дозволяється бити нові дірки у стінах або псувати їх якимось іншим способом.

Ці декоративні наклейки багаторазові. Їх можна наклеювати та знімати кілька разів, при цьому не залишається жодних слідів! Висока якість спеціального клею дозволяє наклеювати стікери на будь-яку гладку поверхню – стіни, вікна, дзеркала, стелі.

декоративні наклейки на стіні з 3d

декоративні наклейки на стіну з 3d-ефектом

3D декоративні наклейки на стіні

Ось ще кілька креативних ідей наклейок на стіну.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *