Кашпо з труби ПВХ своїми руками

У рамках локального проекту переробки та утилізації промислових відходів іспанський дизайнер Фабіан Андіно (Fabian Andino) зробив велике кашпо з труби для рослин своїми руками. Прекрасний приклад перетворення промислового сміття на декор саду та дачі.

кашпо із труби ПВХ

Трохи дьогтю в бочку меду. Хоча таке кашпо з труби чудово виглядає, його не можна використовувати для вирощування їстівних овочів та трав. З усіх видів пластику саме ПВХ (полівінілхлорид) є найбільш екологічно шкідливим для довкілля. Незважаючи на глобальні зусилля щодо заборони виробництва виробів із ПВХ через вміст сполук хлору, відпрацьовані продукти продовжують накопичуватися на звалищах. А спалити їх не можна. Спалювання звільняє небезпечні гази та добавки, які можуть отруїти підземні води та повітря.

кашпо з труби ПВХ своїми руками

Більшість подібних відходів ПВХ у розвинених країнах використовуються для виробництва таких продуктів як садові лави, звукові загородження на автобанах тощо. Отже, цей проект — ще одна корисна ідея повторного використання пластику. Прикрасьте свій сад і внесіть у порятунок планети!

кашпо з труби ПВХ своїми руками

вид зверху - кашпо із труби

деталі кашпо із труби

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *