«Hang On!»: відкрита шафа – вітрина з вішалок

"Hang On!" — назва геніального у своїй простоті творіння італійських дизайнерів, створеного під час одного спеціалізованого конкурсу дизайну. В результаті вийшла відкрита шафа — вітрина, виготовлена з безлічі дерев'яних вішалок.

відкрита шафа - вітрина Hang on

Відкрита шафа - вітрина складається з окремих блоків, кожен з яких утворений звичайними дерев'яними вішалками з нижньою перекладиною. Чим більше вішалок складено разом – тим глибше вийде блок – ящик.

відкрита шафа - вітрина з вішалок

Блоки висять на гачках вішалок, і так само чіпляються один за одного. Відкриту шафу зручно використовувати в магазинах, хоч і в житлових приміщеннях їй знайдеться місце. Довжина, глибина і ширина можуть змінюватись, але форма та дизайн залишаються ідентичними. Блоки можна використовувати як окремі одиниці — полиці або складати різні комбінації. Це робить шафу дуже гнучкою, здатною адаптуватися до різних ситуацій та просторів.

шафа з вішалок Hang On

З моменту створення відкрита шафа — вітрина з вішалок завойовує популярність на виставках, показах мод, у бутіках та магазинах. Простота та доступність дизайну дозволяють будь-кому зробити його своїми руками. Вішалки можна клеїти між собою або насадити на кілочки.

шафа з вішалок Hang On шафа Hang On

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *