Лава трансформер «Кава-стіл»

 

лава трансформер coffee bench

Предмет меблів під назвою Coffee Bench створили польські дизайнери студії Beyond на чолі з Karolina Tylka. Багатофункціональна лава трансформер складається з окремих елементів, комбінуючи які можна отримати сидіння, підлокітники та столики.

лава трансформер

Ідея створення такої лави-трансформера народилася з необхідності поставити кудись чашку з кавою або ноутбук на звичайній парковій лавці. Конструкція лави складається з окремих нешироких блоків, що обертаються навколо центральної металевої осі на ніжках. Завдяки цьому конфігурації лави можуть бути досить різноманітні, наприклад, можна створювати різні комбінації сидячих місць, столів та підлокітників.

лава трансформер coffee bench

Довжина лави може змінюватись від 1 до 3 метрів, що дозволить вписати модель в будь-яке приміщення. Також доступні різні матеріали - фанера, МДФ, пластик, целюлоза, а оздоблення - з нержавіючої оцинкованої сталі, а значить, лава трансформер може використовуватися просто неба - в саду, на терасі, в парках.

Якщо передбачається ставити лаву в приміщенні, то спеціально для цього пропонується варіант м'якої оббивки з повсті або шкіри. Лавка трансформер – відмінне рішення для громадських місць – залів очікування аеропортів чи вокзалів, бібліотек, кафе та ресторанчиків. Прекрасний концепт, розроблений для зручності та комфорту людей.

лава-трансформер

лава-трансформер

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *