Новорічний вінок із зелені своїми руками для листівок та подарунків

Даруючи близьким людям подарунки, хочеться на додаток сказати чи написати щось приємне та щире. Ми пишемо святкові привітання та побажання на стандартних картках та листівках, а подарунки упаковуємо у традиційний пакувальний папір із бантиком. Пропонуємо 4 ідеї як своїми руками зробити до Нового 2021 року прості та зворушливі віночки із зелені для прикраси інтер'єру, листівок та подарунків, які ще більше підкреслять щирість Ваших побажань.

мініатюрні віночки із зелені для листівок

Зміст:

  1. Вінок із зелені на дроті
  2. Вінки з розмарину на виноградній лозі
  3. Вінок із кипарису на картоні
  4. Віночки з гілок без основи

Основні матеріали та інструменти:

  • рослини (гілка ялинки, кипарис, самшит, розмарин, орегонія, мирт, евкаліпт або навіть петрушка, кріп, базилік);
  • основа - моток дроту (картонне коло, вінок із виноградної лози);
  • мотузка (шпагат, тасьма або стрічка);
  • кусачки, ножиці;
  • клей, скотч.

Як зробити новорічні віночки із зелені?

Варіант 1: із дротом

Зробіть невелике коло із двох-трьох витків дроту. Діаметр віночків на фотографіях близько 3 см. Візьміть гілочки рослин, оберніть навколо дротяного кола так, щоб його максимально приховати. Саме тому було б добре, щоб дріт був із зеленим покриттям і не так впадав у вічі. Рослини до дроту можна в кількох місцях примотати зеленою ниткою або використовувати тоненькі смужки скотчу. Вийде такий милий мініатюрний віночок.

як зробити мініатюрні віночки із зелені

Вінок можна прикріпити безпосередньо до листа картону, наскрізь прошивши нитками або використавши клей. Усю вітальну листівку можна прикрасити намистинами та блискітками, а можна красиво підписати та залишити в такому мінімалістському стилі.

листівки з живими гілками

Варіант 2: з виноградною лозою

міні віночок з розмарину

Замість дроту можна використовувати невеликі віночки із туго скрученої виноградної лози. Можна зробити самостійно або придбати у флористів.

міні віночок з розмарину 02

До лози зеленими нитками чи дротом примотуємо зелені гілки, у разі використовувався розмарин. Зауважте, що шар зелені розташований поверх вінка з лози, але ви можете розмарин або інші гілочки прикріпити і до зворотного боку лози, особливо якщо ви плануєте використовувати віночки як декор інтер'єру на Новий 2021 рік, наприклад, підвішувати на вікно або люстру.

міні віночок з розмарину 03 міні віночок з розмарину 04Ці вінки з розмарину стали декоративними. прикрасою подарункової упаковки.

міні віночок з розмарину 05

Варіант 3: з картонним колом

Як основу для новорічного віночка можна взяти картонне коло. Маленькі гілочки кипарису приклеюйте прямо до картону клейовим пістолетом.

як зробити міні віночок із гілок 00 як зробити міні віночок з гілок 01 як зробити міні віночок із гілок

Варіант 4: без основи

А можна просто згорнути у віночок зелені гілки без жодної основи у вигляді картону чи дроту? Так звичайно! Найпростіший і найшвидший спосіб зробити милі новорічні віночки із зелені.

новорічні віночки із зелені

Щасливого святкування Нового 2021 року та Різдва!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *