Лампа Фотосинтез: більше, ніж світло

Лампа Фотосинтез оригінальний світильникякий втілює ідею «зростаючого світла», щоб принести в інтер'єр будинку і частинку природи, і освітлення. Рослина і лампочка інтегровані з металевим каркасом у формі абажура, який буде згодом повністю покритий кучерявим зеленим насадженням.

Кожен абажур виглядатиме по-особливому, залежно від типу кучерявої рослини, обраного власником. Використання енергозберігаючих лампочок у світильнику сприяє дотриманню принципів охорони ресурсів та екологічної чистоти, що, безперечно, корисно і людям, і рослинам. Екологічно чисте світло дійсно допомагає кімнатній флорі зростати швидше.

Дизайнер незвичайного світильника – Meirav Barzilay з Ізраїлю. У своїх роботах вона досліджує нові застосування звичайних матеріалів, таких як тканина, папір, дерево, метал. Зіставлення та комбінація масового виробництва та ручної роботи – основна тема робіт дизайнера.

Конструкція досить проста. Якщо є бажання зробити такий живий світильник своїми рукамиВам слід знайти старий торшер, настільну лампу або люстру з металевим каркасом, видалити старе, зазвичай тканинне оббивку каркаса і за допомогою жорсткого дроту зробити посередині тримач для звичайного горщика з кімнатними рослинами. Оскільки люстра висітиме над головою, то в горщику дренаж, гадаю, не передбачений — треба бути уважними з правильним поливом квітки. Теоретично можна придумати замість дротяного тримача поличку, на якій стоятиме горщик (з дренажем) у блюдечку.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *