Літні гойдалки для дому та дачі

Дитина в мені досі любить будь-які види простих літніх гойдалок. Є щось дитяче, безпосереднє і романтичне в легких гойдалках, що звисають з гілок розлогого дерева, особливо зроблених своїми руками. Шелест листя, вітерець, що обдує вас, поки ви гойдаєтеся туди-назад.

Пропонуємо вашій увазі кілька цікавих ідей підвісних садових гойдалок, які можна зробити своїми руками з …

З колоди

Ці гойдалки ручної роботи в сільському стилі зроблені зі стовбура дерева, що впало, трьох планок від старого винного ящика і міцної мотузки. За допомогою довгих цвяхів дерев'яні планки прибиваються до розпиляної колоди, а потім наскрізь просвердлюється отвір для мотузки. Подвійний міцний вузол знизу зафіксує гойдалку і все, що знадобиться - це міцна гілка дерева, яка витримає вагу катання, що катається.

Ці гойдалки зроблені дбайливими руками американського ремісника. Якщо ви не захочете зробити таку красу самостійно, вам знадобиться три вигнуті дошки, два поліна, мотузковий канат, болти або інші підручні матеріали.

З крісла

Якщо робити нема з чого або не виникає бажання — не біда. Напевно знайдеться старе крісло або стілець, який ви з легкістю перетворите своїми руками на оригінальну підвісну гойдалку!

Усього доведеться відпиляти ніжки, а спинку і сидіння оформити і прикрасити на власний смак. Міцна мотузка, кілька подвійних вузлів і надійна гілка дерева - зручні гойдалки готові!

З балки

Будь-яка дерев'яна непотрібна балка, дерев'яний брусок, стара сходинка або дошка досить щільна, міцна і надійна, швидко і легко здатна перетворитися на садові гойдалки. Просвердліть два отвори по краях і пропустіть крізь них кінці мотузок. Буде незайвим вивчити кілька морських або туристичних вузлів для впевненості, що гойдалка не вилетить з-під вас чи дитини.

А ось приклад кріплення гойдалок до гілки дерева:

Гойдалка-конячка з шин

Дитячі гойдалки у формі конячки, зроблені зі старих шин, покришок та гуми. Виробник стверджує, що коли дитина катається на таких гойдалках, то виходять рухи, що імітують їзду на справжньому коні 🙂

Гойдалка-лава

А це вже професійно зроблена гойдалка з дерева з металевим каркасом. Ідеальні для двох сидячих або одну лежачу людину. Прекрасна можливість відпочити з книгою та холодним лимонадом у тіні розлогого дерева спекотним днем, легко погойдуючись з боку на бік.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *