Живі фіранки на вікнах із рослин

Цікава ідея декору вікон квартири чи будинку живими фіранками із рослин. Природне світло, що м'яко пробивається крізь ніжно салатові паростки і насичено зелене листя кучерявих насаджень і аерофітів, створює чарівну атмосферу будинку.

Я вважаю, що кімнатних рослин у будинку багато не буває. А такі завіси, крім декоративних, виконують ще ряд функцій: приховують і пом'якшують занадто урбаністичний вигляд з вікна, очищають і освіжають повітря і постійно нагадують нам про нескінченну красу природи.

Ця жива штора складається з кількох десятків пагонів повітряної рослини (аерофіта) Тілландсія, також відомої під назвою повітряний ананас. Залежно від різновиду, фіранки з тиландсії можуть витися як виноградна лоза або звисати окремими рослинами, витягнутими в лінію.

Головна особливість аерофітів - їм не потрібний грунт, вологу рослини беруть з повітря, тому для збереження живої фіранки слід подбати про те, щоб повітря в приміщенні не було дуже сухим, а саме листя обприскувати з пульверизатора.

За допомогою різновидів тиландсії в будинку можна створювати справжні джунглі та тропічні ліси, покриваючи стіни, вікна та інші поверхні такою незвичайною та невибагливою рослиною.

А ось варіант живої завіси, що росте не згори донизу, а знизу догори!

Тут рішення вже стандартно - горщики з ґрунтом і кучеряві рослини, що створюють природну зелену завісу на вікні зсередини.

чи зовні!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *