Меблі з паперу: целюлозні труби від Capolinea Design

Capolinea Design - торгова марка, зареєстрована групою італійських дизайнерів, що працюють у сфері еко-дизайну, повторного використання та переробки. У своїх роботах дизайнери намагаються використовувати екологічні чисті матеріали, чільне місце серед яких займають целюлозні труби промислового призначення. Їхня міцність і форма дозволяють створювати меблі з паперу - оригінальні стільці, столи, полиці, шафи і навіть дитячі ліжечка.

стелаж - меблі з паперу

Libra (Терези) — меблі з паперу, стелаж для книг, речей та винних пляшок, створений відповідно до філософії вторинного використання та переробки матеріалів. Осередки-полиці зроблені з целюлозних труб та переробленої деревини, а несучі елементи — з металевих водопровідних труб та конекторів. Стелаж може бути встановлений як горизонтально, так і вертикально.

меблі з паперу - стелаж із целюлози

меблі з паперу - стелаж із целюлозних труб

водопровідні труби в меблях

Стільці серії Tonda також вирізані із целюлозних труб. Пропонуються у різних колірних рішеннях. Усі матеріали — екологічно чисті.

меблі з паперу - стільці з целюлозних труб

меблі з паперу - крісла із целюлозних труб

стілець із целюлозної труби

Lulla - симпатичні меблі з паперу: ліжечко - колиска для малюка з 100% екологічно чистих матеріалів: все тієї ж целюлозної труби та натурального дерева. Дизайн передбачає перетворення колиски, що коливається, в дитяче ліжечко, що надійно стоїть на ніжках.

дитячі меблі з паперу

дитяче ліжечко з целюлозної труби

ліжечко - колиска з целюлози

«Ми проектуємо об'єкти, які можуть говорити про інше можливе майбутнє, здатні відображати культуру, суспільство і нові життєві цінності»

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *