Міні вертикальні сади для квартири та дачі

Тема вертикального озеленення приміщень і особливо міських квартир, жителі яких зазвичай позбавлені можливості часто спілкуватися з Природою, дуже популярна серед дизайнерів останнім часом. Якщо ви шукаєте зручну систему вертикального саду для балкона, кімнати або тераси, щоб вирощувати декоративні квіти, овочі та трави, то ця модульна система вам напевно сподобається.

Сучасний дизайн міні-системи вертикального саду та городу – свіжий погляд на озеленення внутрішніх двориків, терас, балконів, стін будинку та навіть створення спеціальних двосторонніх огорож для території ділянки.

Ця система міні-саду допомагає економити воду, тому що унікальний дизайн зменшує випаровування вологи і підтримує ґрунт вологим тривалий час. Спеціально розроблена дренажна система спрямовує надлишок води в резервуари біля основи конструкції, запобігаючи таким чином перезволоження та загнивання рослин у нижньому ярусі.

Доступні в білому, чорному, зеленому та теракотовому кольорі, модулі міні-вертикального саду виготовлені зі спеціального сплаву міцного та жорсткого пластику, який, за інформацією від виробників, є екологічно безпечним і не шкодить рослинам та людям.

Набори доступні для придбання в різних розмірах та комбінаціях: від маленької версії із трьох горизонтальних контейнерів до повноцінних систем зелених стін із 26 лотків та більше.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *