Модульні дивани: сучасні рішення для інтер'єрів

Бажаючи обставити спальню, вітальню чи робочий кабінет у сучасному стилі, багато покупців вибирають модульні дивани. Це м'які меблі, що складаються з кількох готових елементів.

Відмінності та сильні сторони модульних диванів

Якщо ви противник одноманітного дизайну інтер'єру та цінуєте сучасні стилі, тоді вам потрібно обов'язково придивитися до модульних систем. Затишні дивани допоможуть змінити обстановку та підкреслити її оригінальність. При виборі враховуйте особливості приміщення та дизайн інтер'єру.

Переваги модульних диванів

М'які меблі, зібрані з декількох окремих модулів, мають очевидні плюси:

  • можливість трансформувати конструкцію (для цього потрібно вибирати відповідну модель);
  • різноманітність елементів (пуфи, кушетки, крісла, полиці та ін.);
  • ергономічність (добре вписуються у простір);
  • привабливий зовнішній вигляд (особливо добре такі системи виглядають у сучасних інтер'єрах).

Є два основних види модульних м'яких меблів – секційні (фіксована конструкція із закріпленими між собою елементами, що підбираються самостійно); що трансформується (це дивани з елементами, які можна міняти місцями, підлаштовуючи конструкцію під свої вимоги).

Сучасна модельна м'які меблі допоможе створити комфортну та функціональну обстановку в будь-яких умовах, будь то вітальня, зал очікування в офісі, ресторан чи хол у заміському будинку.

Рекомендації щодо вибору модульних м'яких меблів

Модульні дивани відрізняються забарвленням, матеріалом оббивки, формою та іншими характеристиками, але покупець має можливість самостійно визначати його параметри. Наприклад, у невеликій вітальні добре виглядатиме кутова система, в офісі – строга пряма конструкція нейтрального кольору і т.д.

Критерії вибору

Визначтеся з габаритами моделі з огляду на розміри приміщення. Подумайте, якою функціональністю повинні мати м'які меблі, наприклад, для установки на кухні передбачені спеціальні моделі з тумбами і поличками. Робіть вибір з урахуванням особливостей дизайну інтер'єру, підбираючи модель, що добре гармоніює із загальним оформленням та кольоровою гамою. Віддавайте перевагу меблям надійних виробників. У диванах не повинно бути жодних вад у вигляді тріщин, слабких кріплень тощо.

Вивчайте комплектацію та особливості кожної моделі, конструкції можуть оснащуватися підлокітниками, спинками, оригінальними декоративними елементами тощо. Є дивани, для яких можна купувати окремі елементи, доповнюючи чи збільшуючи простір для денного відпочинку та сну. Варіантів багато, тому ви легко підберете відповідні м'які меблі.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *