Чорно-білий дизайн квартири - студії художниці

Багато людей стійко вважають, що інтер'єр квартири, виконаний з домінуванням одного-двох кольорів та їх відтінків, навіює нудьгу, швидко набридає і не несе ніякої індивідуальності. Виною всьому - стереотипи, що склалися, щодо монохромних інтер'єрів.

чорно-білий дизайн інтер'єру студії Tenka Gammelgaard

Такий інтер'єр може бути виконаний на основі абсолютно будь-якого кольору, але саме поєднання чорного та білого давно визнано класичним та користується незмінною популярністю. Датська художниця Tenka Gammelgaard використовує чорно-біле поєднання у всьому, що вона робить, де живе, у що вдягається. Її життя справді схоже на зебру, тільки білі та чорні смуги не чергуються, а йдуть пліч-о-пліч, переплітаються, проникають і пронизують простір навколо художниці. Чорно-білий дизайн квартири – студії художниці у Копенгагені не став винятком.

Чорно-білий дизайн інтер'єру приміщення виконаний у монохроматичному стилі. Кількість предметів та аксесуарів інших кольорів зведена до мінімуму. Навіть більшість книг та художніх альбомів на стелажі мають чорно-білі обкладинки!

стелаж у чорно-білій студії художниці Tenka Gammelgaard

Студія наповнена світлом та повітрям. Білий домінуючий колір посилює природне денне світло, що ллється з великого вікна. У темну пору студію висвітлюють яскраві електричні світильники.

Багато деталей наповнюють чорно-білий дизайн студії життям, роблять його дуже персоніфікованим і унікальним. Двоколірна тема простежується навіть у найдрібніших штрихах. Наприклад, усі пензлики в студії — виключно в ахроматичних тонах: або держак розфарбований шахівницею, або кінчики щетини біленькі. Навіть розведена фарба в ємностях – чорна!

чорно-білий дизайн студії художниці

Монохромний інтер'єр художньої студії ще раз доводить, що не варто боятися експериментів, навіть класичне та «нудне» поєднання чорно-білого може стати дуже сміливим, незвичайним та живим!

дрібні деталі в оригінальному монохромному інтер'єрі

Рекомендуємо: невід'ємною частиною будь-якого інтер'єру, будь то художня студія, офіс або квартира, є стіл. Серед безлічі варіантів матеріалу стільниці особливе місце займає штучний камінь, що дозволяє створювати міцні, практичні та вишукані столи.

навіть пензлик у студії чорно-біла

чорно-білий пензлики в студії художниці Tenka Gammelgaard

пензля у чорно-білому інтер'єрі студії художниці

деталі чорно-білого дизайну інтер'єру студії Tenka Gammelgaard

чорно-білий інтер'єр художньої студії Tenka Gammelgaard

монохромний інтер'єр художньої студії Tenka Gammelgaard

стіна в монохромному інтер'єрі студії Tenka Gammelgaard

загальний вигляд студії Tenka Gammelgaard у чорно-білих кольорах

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *