Портрети: мозаїка з битої плитки

Ed Chapman — один з провідних британських художників із мозаїки зі своїм унікальним стилем роботи, що миттєво впізнається. Його мозаїчні роботи в основному зображують портрети відомих людей, виконані з тисяч невеликих фрагментів битої кам'яної та керамічної плитки. Таке точне зображення досягається за рахунок копіткої праці та різного розміру шматочків плитки.

портрет Боба Марлі - мозаїка з битої плитки

Ed Chapman відтворює у мозаїці відомі фотографії політиків, співаків, акторів та інших митців. Іноді складно повірити, що це мозаїка з битої плитки, а не мальована картина або навіть фотографія. Кожну роботу виконано повністю вручну. Трудомісткий, але дуже творчий процес включає підбір або вирізування дрібних фрагментів потрібного кольору з керамічної плитки, їх припасування, а також приклеювання до основи, і все це своїми руками.

портрет Маргарет Тетчер - мозаїка з битої плитки

Мозаїка з битої плитки з портретами користується популярністю як у приватних клієнтів, так і міжнародних організацій. Чимало портретів продали на аукціонах за тисячі доларів і тепер прикрашають приватні колекції. До речі, мозаїст може створити портрет будь-якої людини по фотографії, і такий дорогий унікальний подарунок також має попит серед багатих замовників.

портрет Джима Моррісона - мозаїка з битої плитки

Ed Chapman – постійний учасник багатьох всесвітніх виставок. Кожна його робота стає популярною, з багаторазовим висвітленням у світових засобах масової інформації. Художник знаходить натхнення для своїх мозаїк із битої плитки в музиці, пресі, кіно та телебаченні, у шедеврах світового живопису та просто в житті. Цікава дівчина, зустрінута на вулиці або колоритний старий з парку навпроти будинку, запросто можуть стати героями його наступних робіт.

портрет Іггі Поп - мозаїка з битої плиткимозаїка з битої плитки-портрет Єлизавети II мозаїка з битої плитки - портрет Девіда Боуї мозаїка з битої плитки - портрет Сальвадора Далі мозаїка з битої плитки - портрет Анджеліни Джолі мозаїка з битої плитки - портрет Мерілін Монро

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *