Які м'які меблі вибрати для дому?

Іноді здається, що дуже складно вибрати меблі, які прослужили б вам багато років. Але згадайте, як ви купували меблі у Радянському союзі. Адже не було такого асортименту товарів як зараз. Та й взагалі, у період дефіциту люди були готові віддавати гроші за будь-яку нісенітницю. Саме з цієї причини у наших будинках досі зберігаються старі дивани, шафи, стільці тощо.

Навіщо їх викидати, якщо вони виконують свою головну роль? Зрозуміло, що в того ж радянського дивана може порватися оббивка, або ж скубти наповнювач. Саме це і буде основною причиною, через яку ви задумаєтеся про покупку нової м'яких меблів. В даний час, в сучасному меблевому магазині на вас чекають сотні товарів, наприклад вражає величезний асортимент у магазині Dommino.ua. З цієї причини потрібно заздалегідь визначитися, що ви хочете купити.

Диван чи ліжко – що вибрати?

Напевно, найскладніше – це зробити вибір на користь дивану чи ліжка. Найпростіше - це розібратися, в яку кімнату ви купуєте меблі. Якщо ви хочете купити щось у спальню, то вибір буде очевидним – ліжко. Але, якщо ви купуєте меблі в дитячу кімнату, то в даному випадку краще придивлятися до диванів.

Ваша дитина не буде годинами лежати на ліжку, з цієї причини, йому потрібно альтернативне місце для відпочинку. Кажуть, що дивани – це гостьові меблі. Тобто якщо на них і сплять, то не щодня. Можливо, в чомусь виробники мають рацію, але повірте, що легко і просто можна зробити диван повсякденним спальним місцем.

У багатьох меблевих магазинах часто можна побачити різноманітні акції та знижки. Взагалі, коли ми чуємо слово акції чи знижки, нам здається, що магазин продає якісь неякісні меблі, і купувати їх не варто. Але можуть бути дешеві дивани, які користуються загальною популярністю. Можливо, завод-виробник зробив їх стільки, що не може продати вже кілька років. З цієї причини на такі товари часто занижують ціну.

Повірте, що дешевше за їх собівартість ви вже не зможете придбати подібний товар. Але з іншого боку, навіщо переплачувати? Почніть пошуки меблів з інтернет-магазинів, там ви зможете побачити всі існуючі моделі меблів. Якщо ви вирішили купити м'які меблі для свого будинку, то швидше за все ви вже почали відвідувати меблеві магазини у вашому місті. Це правильно, тому що хочеться зрозуміти, де кращий вибір, де дешевші меблі і так далі. Але, з іншого боку, ви не шукайте щось конкретне, а лише придивляєтеся.

Диван-книжка

У продажу досі є дивани на кшталт книжки, які розкладають відповідним чином. Подібні меблі були в СРСР, і швидше за все, зберігся даний тип меблів завдяки зручності та довговічності конструкції.

Так, у наші дні, ті самі дивани почали робити за іншими технологіями. При цьому у виробництві використовуються якісніші матеріали, ніж раніше. Але, з іншого боку, ці меблі ніколи не будуть вічними. Все одно, через кілька років з ладу вийде механізм, який дозволяє розкладати диван, або ж почнуть сохнути дошки матрац, що підтримують.

Не забувайте, що є поняття дешевих і дорогих м'яких меблів. До речі, у продажу є дивани та ліжка з великими поручнями, які виконують декоративну роль. Виходить, що за рахунок таких меблів простору у вашому будинку стає менше. Незважаючи на це, є велика ймовірність того, що дані поручні ви використовувати не будете, і швидше за все вони вам заважатимуть.

Матеріали

Завжди в ціні були меблі зі шкіри. Цей матеріал вважається чи не вічним, з тієї простої причини, що він ремонтується. У зв'язку з цим, ви можете використовувати дану меблі протягом тривалого терміну. Якщо навіть шкіра потріскається, чи ви її чимось порвете, то у вас не виникне жодних труднощів із її ремонтом.

Намагайтеся вибирати меблі, у яких у матрацах немає пружин. Які б сучасні вони не були, або за якими технологіями вони не робилися б, пружини все одно просідають, а іноді навіть починають скрипіти. Уявіть, наскільки складно буде заснути на подібному дивані або ліжку, якщо під вами постійно щось поскрипує. Тому, меблі можуть бути бюджетними, дешевими і якісними, якщо ви розумієте, на що, в першу чергу, звернути увагу.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *