Ковролін: матеріал для затишних інтер'єрів.

Коли постає завдання в стислий термін отримати затишний інтер'єр, з нею чудово справляється рулонний ковролін, що укладається по всій площі кімнати. Це практичний матеріал для дому та офісу.

Ковролін в інтер'єрі: аргументи на користь покриття

При правильному підході ковролін може стати відмінним рішенням, наприклад, по ньому приємно ходити в спальні після душу, не боячись послизнутись і відчуваючи тепло ворсистого матеріалу.

У заміських будинках покриття часто використовують для обробки сходів, знову ж таки попереджаючи ковзання та знижуючи рівень шуму від кроків (їх взагалі не чути, матеріал чудово поглинає звуки).

Легке та швидке укладання

Розкроювання рулону за технологією схоже на розкривання лінолеуму. Матеріал можна укладати не на стяжку, а поверх паркету. Таке покриття легко змінюється, як тільки захочеться оновити інтер'єр і привнести до нього нові фарби (багато різноманітність вибору дозволяє). Так що якщо потрібно швидко закрити стару підлогу без додаткових будівельних робіт, шуму та пилу, чому б не використовувати ковролін.

Інші переваги

Виділимо ще кілька сильних сторін:

  • Додаткова звукоізоляція – чудово приглушує звуки.
  • Зниження травматичності – пом'якшує удари (часто використовується у дитячій).
  • Простий догляд – для цього підійде добрий пилосос.
  • Цілісність покриття – допомагає створювати єдине стильове покриття.

Ще один плюс - це різноманітність кольорів і фактур, що дозволяє реалізовувати різні дизайнерські задумки (до речі, багато дизайнерів люблять працювати з цим матеріалом).

Який ковролін вибрати, що враховувати?

Є два типи покриття – комерційні та побутові. Перші відрізняються коротким та грубим ворсом, такі матеріали готові до інтенсивних навантажень. Комерційний ковролін рекомендується застосовувати в приміщеннях з високою прохідністю, коли потрібна особлива міцність та зносостійкість. Побутові рулонні матеріали більш м'які та теплі, але стійкість до зношування у них нижча, і це потрібно враховувати.

Ще кілька відмінностей:

  • комерційне покриття представлене у стриманих кольорах, що більше підходять для офісу;
  • побутовий ковролін різноманітніший у плані дизайну;
  • за комерційним покриттям простіше доглядати;
  • вартість побутових рулонних матеріалів зазвичай нижча.

Ковролін підбирається під будь-який інтер'єр, можна враховувати все, починаючи від забарвлення, закінчуючи малюнком та довжиною ворсу.

Визначтеся з типом матеріалу – натуральний чи синтетичний. Натуральні вироби роблять із вовняних волокон (певне відсоткове співвідношення у складі). Синтетичний ковролін довго служить, добре переносить вплив сонячних променів, не помається.

При виборі необхідно просто визначитися з основними вимогами до покриття. Широкий вибір дозволить знайти ковролін для будь-якого приміщення.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *