Настінна ключниця своїми руками із замків

Зазвичай старі замки та дверні ручки міжкімнатних або зовнішніх дверей безжально відправляються у сміттєвий бак, поступаючись місцем сучасній і надійній дверній фурнітурі. Не поспішайте викидати старі замки та ключі від них! Здавалося б, вже марний мотлох можна перетворити на функціональний та вінтажний декор. Оригінальна настінна ключниця своїми руками, інтегрована з вішалкою для верхнього одягу, стане корисним аксесуаром у передпокої.

настінна ключниця своїми руками

Щоб щоразу не шукати ключі в кишенях чи сумці, дуже зручно користуватися ключницею. Звісно, можна придбати заводську готову. Але набагато приємніше зробити її власноруч, особливо якщо у Вас після ремонту залишилася стара дверна фурнітура та комплекти ключів.

Для роботи знадобиться:

  • непотрібні дверні ручки та замки з ключами;
  • дерев'яна дошка;
  • дриль та кріпильний матеріал.

Приготуйте дошку - основу для ключниці. Якщо дерев'яна дошка стара, можна її відреставрувати, відновити покриття, відкрити воском, лаком або скористатися іншими матеріалами для реставрації дерева, представленими в магазині http://restavraciya.com.ua/katalog/derevo/materialy-dlja-restavratsii-dereva. Прикладіть дверні ручки та замки до планки, позначте, де вони будуть кріпитися. Для деяких моделей замків, можливо, доведеться зробити отвори в деревині, щоб замки щільно прилягали до основи. Вмонтуйте ручки та замки у дошку.

ключниця своїми руками зі старих замків

настінна ключниця своїми руками із замківНа дверні ручки, що виступають, буде зручно вішати верхній одяг, шапки і сумки, ну а старі замки послужать ключницею. Ключ від старого замку буде брелоком для вашого зв'язування ключів. Прийшовши додому, просто вставте цей ключ у замок ключниці – і ви завжди знайдете ключі від квартири чи машини в одному місці!

вішалка та ключниця своїми руками

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *