Нова шафа зі старих ящиків

Для виготовлення меблів своїми руками необов'язково використовувати нові матеріали, креслення та складні конструкції. Людство вже створило величезну кількість шаф, комодів та тумбочок, ящики та полички яких відмінно підійдуть для нової дизайнерської шафи ручної роботи!

шафа зі старих ящиків своїми руками, Rupert Blanchard

Автор таких оригінальних меблів - Rupert Blanchard. Головне правило, якого він дотримується при створенні старих нових меблів - це повторно використовувати предмети, які вже не можуть служити своєю початковою метою, зробити небажане знову бажаним.

шафа зі старих ящиків, Rupert Blanchard

Захоплення дизайнера старими антикварними ящиками почалося ще в ранньому дитинстві, коли його притягував старий бабусин комод з безліччю скриньок, заповнених потрібними предметами. Подорослішавши, Rupert став збирати та колекціонувати непотрібні, старі ящики, часто зламані, викинуті, без «рідних» меблів.

шафа зі старих відкритих ящиків, Rupert Blanchard

Ось, що розповідає дизайнер: «Я збираю сотні ящиків, дверей, фурнітури та світильників, перш ніж знаходжу правильне поєднання, щоб створити нові меблі своїми руками. Я використовую тільки старі, викинуті та непарні ящики, які більше не мають каркасу, тому робота може залишатися незавершеною протягом багатьох місяців, поки я шукаю невловиму, ідеальну скриньку для завершення дизайну».

меблі своїми руками

Кожна деталь старих меблів має свою багату історію, деякі антикварні ящики ще вікторіанської доби. Часто фурнітура навіть не піддається фарбуванню або іншому декоруванню, тільки косметична чистка та ремонт. Таким чином можна створити справді унікальні меблі, пронизані духом різних епох і стилів.

шафа своїми руками

Поради для виготовлення шаф та меблів своїми руками прості. Знайдіть каркас комода, серванта або шафи, приведіть його в порядок і постарайтеся заповнити секції різними ящиками, поличками та дверцятами, які ви можете знайти на барахолках, розпродажах, горищах, підвалах або на дачах у друзів!

тумбочка своїми руками, Rupert Blanchard

Дайте нове життя старим меблям!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Новый шкаф из старых ящиков”

  1. Анна

    Геніально. А просто у захваті!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *