Шматкове шиття: барвисті дивани та крісла

Забудьте про звичайну оббивку - антикварні меблі можуть виглядати занадто нудними, якщо заново оббити її звичайною тканиною з традиційними візерунками. Ця яскрава суміш квітів та орнаментів у техніці клаптевого шиття створює свіжі, нові теми в рамках старих меблів.

Ми вже милувалися клаптевими меблями у стилі пэчворк від ліванського Bokja, а авторами цих диванів є шведська студія дизайну Leftovers.

диван в техніці пэчворк від Leftovers

Дизайнери Leftovers приймають старі і, часто, занадто химерні меблі, які важко вписуються в сучасний інтер'єр, і надають їй новий, більш креативний, яскравий і сучасний вигляд. Девіз компанії чудово відображає головну мету перетворення диванів і крісел: "Улюблене раніше може стати знову коханим".

крісло Leftovers

Якщо ви шукаєте нові ідеї для дому або не знаєте, як цікаво оновити старі меблі — придивіться до цієї техніки квілтингу. Хоча здається, що змішування клаптів відбувається у випадковому порядку, насправді застосовується точна техніка зшивання відрізів тканини, ви повинні чітко представляти весь образ загалом і розуміти, де меблів буде вигідно виглядати саме цей клапоть у поєднанні з якими іншими квітами та візерунками. .

клаптикове шиття, крісло та пуф Leftovers

Як матеріали для пэчворка дизайнери використовують абсолютно різні тканини в одному чохлі - оксамит, шкіра, шовк, бавовна, шерсть і навіть старі бабусині мереживні серветки, що надає ще більшої оригінальності вінтажних меблів.

лоскутне шиття, крісло Leftovers

Кожен предмет з колекції має свою колірну тему - холодний пурпуровий і розслаблюючий блакитний, яскраво-червоний і ніжно-рожевий, зелений весняний і землянисто - коричневий. Без сумніву, виконано велику роботу, в першу чергу по сортуванню з різних кольорів та матеріалів основної теми оббивки зі стилю пэчворк для створення справді унікальних та неповторних меблів.

пэчворк, крісло Leftovers

пэчворк, рожеве крісло Leftovers

стільці, клаптикове шиття, leftovers

Творіть своїми руками!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *