Декор кімнати в лісовому стилі

Втілить ваше бажання бути ближче до природи у цьому проекті декору для дому у стилі лісового життя. Мох, хвоя, листя, гриби та соковитий колір молодої зелені дадуть відчуття свіжості, радості та заряду позитивної енергії! Зразки малюнків та трафарети допоможуть вам прикрасити кімнату власноруч без особливих труднощів.

Чарівні гриби

Здавна шамани використовували магічні гриби для розширення рамок самопізнання та відкриття нових сфер взаємодії із природним початком. Чому б не оселити їх на стіні своєї кімнати? 🙂 Виріжте деталі грибів з різних шматків тканини або паперу, а потім приклейте отриману аплікацію на стіну. Зверніть увагу на колір стіни.

гриби на стіні, декор своїми руками

Старий комод

Перетворіть уживаний комод у яскраве лісове диво!

Для декору старої комоди своїми руками знадобиться фарба двох кольорів (наприклад, біла та салатова) та трафарет грибів (наприкінці статті). Меблі слід попередньо зашкурити, потім нанести базовий шар світлої фарби, дати їй висохнути. Роздруковані на принтері шаблони грибів акуратно приклеїти до комоду, а потім пофарбувати всю поверхню салатовою фарбою. Коли фарба повністю висохне - зніміть трафарети грибів, вийде так:

комод із трафаретом грибів

Вікно у ліс

Симпатична ідея для дому – зробіть настільну декоративну ширму (за бажанням – повнорозмірну ширму для кімнати), використовуючи щільний папір, фанерні листи або дерев'яні рамки. Поєднати секції між собою можна за допомогою петель або просто зігнувши матеріал гармошкою. Натхнення для зображень черпайте біля самої природи! Стануть в нагоді фотографії з журналів, власні фото з лісу, аплікації або вже готові шаблони наприкінці статті.

декоративна ширма

Декор стіни

Дуже простий та оригінальний спосіб декору стіни своїми руками. Візьміть папір з цікавим візерунком, поверніть у невеликий рулон та прикріпіть до стіни двостороннім скотчем у шаховому порядку. Ось так:

декор стіни рулонами паперу

Краса в деталях

Зробіть своїми руками простий настінний сувенір. Зберіть із будь-яких джерел зображення лісової флори, яку ви любите, або роздрукуйте шаблони нижче, виріжте та приклейте до декоративних рамок. Отримані кадри підвісьте на шпагат до каменю різної довжини.

настінний сувенір своїми руками

Мозаїка з коробочок

Зберіть пару десятків невеликих коробочок однакового чи різних розмірів. Зовнішню сторону кожної пофарбуйте в салатовий колір або обклейте однотонним папером. Знову збираємо улюблені та надихаючі зображення та фотографії (або використовуємо шаблони нижче), роздруковуємо – вирізаємо та приклеюємо на дно кожної коробочки. Потім усі осередки склеюються разом в один великий прямокутник. Така коробка може служити міні галереєю для скарбів, що зображені вами на наступній лісовій прогулянці 🙂

сувенір своїми руками із коробочок

Лісові вішалки

У декорі кімнати використовуйте звичайні побутові речі в незвичайному втіленні, наприклад, такі вішалки. Їх можна пофарбувати у будь-який колір, а середину заповнити цікавим малюнком, принтом чи аплікацією. І вішалка набуде нового статусу декоративної прикраси стіни!

вішалки як декор стін

Склянки та коробки

Для підтримки загального лісового стилю кімнати склейте пару коробок для зберігання дрібних предметів, а скляні свічники або склянки просто вставте роздруковані зображення лісового життя.

коробочки своїми руками

склянки

Ось так, практично без особливих зусиль та матеріальних витрат можна прикрасити інтер'єр кімнати у яскравому живому стилі, підглянутому у природи.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *