Взуттєвий стелаж своїми руками з картону

Взуття, що стоїть на підлозі або в шафі, зазвичай займає багато місця. Щоб максимально ефективно використати корисний простір, пропонуємо зробити своїми руками простий органайзер із картонних коробок. Такий взуттєвий стелаж своїми руками дозволить зберігати більше пар взуття на тій же площі за рахунок освоєння простору у висоту.

взуттєвий стелаж своїми руками з картону

Візьміть кілька великих картонних коробок з-під побутової техніки чи меблів. Організатор складається з окремих модулів – трикутників. Для того, щоб зробити один трикутник, виріжте із коробки квадрат і зробіть два згини. Один згин вже може бути - від верху коробки, що закривається.

картон для взуттєвої полиці

  • Лицьовий край картонного квадрата обклейте яскравим скотчем.

майстер-клас зі створення взуттєвих полиць з картону своїми руками

  • Складіть по згинах трикутник і верх також заклейте скотчем.

майстер-клас зі створення взуттєвих полиць з картону своїми руками майстер-клас зі створення взуттєвих полиць з картону своїми рукамиЗробіть кілька окремих модулів та поставте їх у ряд. Склейте їх між собою скотчем, а зверху для міцнішої конструкції покладіть ще аркуш картону. Потім поставте наступний ряд трикутників.

Підсумковий розмір стелажу залежить лише від Вашого бажання. Для шафи достатньо буде зробити взуттєву полицю з трьох рівнів, а для підлоги в спальні чи коридорі можна зробити великий стелаж із шести і більше рівнів.

майстер-клас зі створення взуттєвих полиць з картону своїми рукамиВ даному варіанті органайзера передбачені невеликі розміри кожного трикутника – для одного черевика. Але якщо зробити їх більше, то у кожній секції можна буде зберігати одну пару взуття. Саморобні взуттєві полиці можуть стати доповненням або наповненням до стандартного комоду з дерева.

 взуттєві полиці своїми руками з картону геометричні полиці для взуття з картону своїми руками

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *