Кнопки - скріпки, що не ушкоджують фотографії

Коли ви кріпите до стіни за допомогою канцелярських кнопок фотографії, листівки та інші паперові сувеніри, ви залишаєте в них дірочки. А якщо потрібно фотографію зняти і поставити в рамочку, прикріпити в інше місце або просто зберегти для нащадків у хорошому стані, всі ці дрібні проколи псують зовнішній і мало сприяють збереженню речі. Розумні канцелярські кнопки скріпки PON, розроблені Марком Вайзером (Mark Weiser), поводяться зі своїм паперовим матеріалом набагато м'якше.

кнопка, що не залишає на фотографії дірочку

Шапка кнопки - скріпки являє собою невелику спіраль на два витки, аналогічну кільцю для ключів. Вона надійно захоплює та утримує паперові картинки, записочки та фотографії будь-яких розмірів, будь то широкоформатні плакати або знімки у видатку. Хоча отвори ця кнопка все ж таки залишає, тільки не в папері, а в стіні.

кнопки скріпки, що не залишають на фотографії дірочкуНезважаючи на мініатюрний розмір, кнопка - скріпка PON досить сильна, щоб утримати й інші предмети, важчі за папір. А це, безперечно, велика перевага перед звичайними канцелярськими кнопками. Дуже зручний винахід для використання в офісі, школах, поліклініках, будинку в кабінеті або в дитячій кімнаті.
кнопка Pon - утримувачЗа допомогою кнопок можна виставити на загальний огляд колекцію іграшок або монет, зробити галерею домашніх фотографій, що постійно оновлюється, залишати записочки, зберігати рецепти і багато чого іншого.
канцелярська кнопка Pon з утримувачем

На мою думку, дуже зручно!розумні канцелярські кнопки скріпки PON

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *