Особливості монтажу електрики у квартирі

Ремонт чи прокладання нової електропроводки у квартирі, будинку повинні проводитися з урахуванням норм, правил та зручності для мешканців. Сьогоднішні електромонтажні роботи ускладнюються тим, що в житло побільшало потужних електроприладів, у людей побільшало побутової техніки, у квартирах коштує іноді по 2-3 комп'ютери. Тому слід грамотно скласти схему розташування електричних приладів, розеток, розрахувати навантаження. Власними силами краще цього не робити. Зверніться за допомогою до електрика на сторінці https://relicon.kiev.ua/elektromontazh. Компанія Relicon не тримає свої ціни в таємниці, з ними ви можете відразу ознайомитися на сайті.

Що включає монтаж? Етапи

Без складання проекту розпочинати роботи не можна. На етапі проектування потрібно зібрати відомості про те, де розташовуватимуться електроприлади, якою вони будуть потужності.

Продумується система освітлення для кожного приміщення, розташування та кількість розеток. Розраховується навантаження на мережу, підбираються кабель та моделі пристроїв захисного відключення (ПЗВ). Складається схема підключення.

Грамотний фахівець пам'ятає і про естетику: потрібно максимально сховати кабелі, не залишати на відкритому просторі подовжувачі та інше. Потрібно визначитися зі способом прокладання: відкритим чи закритим. Відкритий добре тим, що при необхідності підключення додаткових ліній не буде ніяких складнощів, монтаж відбувається швидко і легко.

Для прихованого проведення доведеться штробити стіни, але всі проводи будуть акуратно заховані під фінішною обробкою. Прихована проводка має такі плюси:

  1. не порушує стиль приміщення;
  2. збільшує допуск до номінально дозволених струмів;
  3. має знижені вимоги до характеристик монтажу.

Для розрахунку навантаження електрик врахує напругу мережі, номінальний струм, потужність приладів. Далі потрібно прорахувати кількість необхідних матеріалів (кабелів, розеток, вимикачів тощо). Після цього вибираються самі матеріали та починаються безпосередньо роботи.

Плюси співпраці з компанією Relicon

Самостійний монтаж електропроводки – це багато ризиків. Електрик може точно сказати, які саме потрібні кабелі та інші матеріали. Роботи будуть проведені:

  • якісно – не доведеться нічого переробляти, мережа мимоволі вимикатися при навантаженні;
  • за встановленими фіксованими цінами – а при самостійному монтажі при допущенні помилок може знадобитися докуповувати матеріали;
  • в обумовлений термін;
  • без сміття – фахівці наведуть по собі лад.

Компанія надає повний спектр послуг у сфері електромонтажних робіт, включаючи складні. Не ризикуйте грошима та життям – замовляйте якісні послуги.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *