Монтаж натяжної стелі та її обслуговування

Натяжне полотно стелі, виготовлене з ПВХ плівки, готується індивідуально для кожного приміщення, при цьому його розміри трохи менше реальних розмірів кімнати. Це робиться для того, щоб після монтажу стеля була натягнута. Полотно зварюється з кількох шматків плівки, що поставляється в рулонах шириною приблизно півтора метри. А монтаж натяжної стелі виконується в такий спосіб.

монтаж натяжної стеліустановка для розігріву плівки натяжної стелі

Монтаж натяжної стелі

Перед установкою полотнища приміщення прогрівають до +40С, потім, продовжуючи нагрівання, розгортають складене на фабриці полотно. Коли температура підніметься до +70С, приступають до монтажу полотна. Воно на той час стає дуже м'яким і еластичним і його розміри тепер перевищують розміри приміщення. Користуючись цим, монтажники заправляють матеріал у встановлені на стінах по периметру кріпильні багети.

монтаж натяжних стель

спеціаліст АстаМ встановлює натяжну стелю

Незабаром температура знижується до нормальної, плівка також остигає і натягується. Ось і все – натяжна стеля готова. Він ідеально рівний, гладкий та красивий. Таким він буде у Вас щонайменше п'ятдесят років. Саме стільки вже прослужили встановлені у країнах Європи найперші натяжні конструкції.

монтаж натяжної стелі

Догляд та обслуговування натяжної стелі

Надалі доглядати полотно немає необхідності. Хіба що іноді протирати його сухою м'якою серветкою. Пил до стелі не чіпляється, тому що синтетичний матеріал не накопичує статичну напругу. Цвіль і грибок вінілової стелі також не страшні. Тонка плівка моментально реагує на всі температурні стрибки в приміщенні, а отже, на ній немає водяного конденсату.

Вініла стеля здатна відновити свій колишній вигляд навіть після серйозного затоплення зверху. Плівка досить міцна і в той же час еластична, щоб витримати на поверхні стель до ста літрів води на квадратний метр. Помножте площу найбільшої своєї кімнати на 1000 і отримайте кількість літрів, які надійно зупинить натяжну стелю. Плівка легко розтягується під вагою води як величезного міхура.

Самостійно зливати воду не рекомендується. За роки роботи фахівці московської фабрики неодноразово бачили результати спроб недбайливих господарів зробити злив через маленьку дірочку в полотні. Під вагою води ця дірочка миттєво розриває все полотнище, і вода продовжує свій шлях вниз поверхами будинку. При затопленні потрібно в першу чергу знеструмити світильники, щоб не було короткого замикання, перекрити воду нагорі і викликати майстра компанії, що встановила стелю. Він знає не один спосіб акуратного зливу, при необхідності просушить і полотно, і базову стелю. Після втручання спеціаліста жодних слідів аварії не залишиться.

Якщо води на полотні зібралося небагато, швидше за все, немає причин для занепокоєння. Аби були в безпеці електромережі, а вода за кілька днів безвісти випарується.

По необережності на стелі може утворитися порив – хтось щось неакуратно підкинув угору або при протирі зачепили полотно чимось гострим. Не варто турбуватися - плівка не лусне, як у випадку з водою. У цій ситуації досить тимчасово заклеїти пошкодження скотчем та запросити майстра. Він знайде спосіб акуратно відновити полотно у найкращому вигляді.

У плівкових стель є одна невелика вада. Подібно до всього, що виробляється з полівінілхлориду, плівка не має стійкості до низьких температур. З цієї причини область застосування вінілових стель обмежена опалювальними приміщеннями. Це у наших, російських широтах. Субтропіків це не стосується.

Серед переваг плівкових стельових конструкцій, крім вищесказаного, слід особливо відзначити:

  • величезну палітру кольорів

Зазвичай фірми-виробники матеріалу пропонують кілька десятків кольорів плівки. Великі компанії-установники натяжних стель закуповують матеріали та комплектуючі у кількох виробників. Відповідно, вони завжди готові запропонувати близько двохсот різних плівок;

  • вибір фактур матеріалу

Матова, сатинова, металік, глянсова, замшева, напівпрозора плівка одного відтінку візуально сприймаються по-різному. Цим користуються і великі дизайнери та прості замовники, щоб надати своєму приміщенню або неповторного чи звично-традиційного вигляду;

Московська компанія Аста М пропонує великий асортимент плівок. Великим попитом населення користується лаковий, матовий і сатиновий матеріал економ-класу російського виробництва вартістю 250-280 рублів за квадратний метр.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *