Психоделічний розмальований будинок художниці

Художниця Кет О'Салліван (Kat O'Sullivan) придбала у Нью-Йорку цей напівзруйнований будинок 1840-хх рр., щоб він став не лише її місцем проживання, а й джерелом натхнення для численних та різнопланових творчих починань. За словами Кет, вона «творить мистецтво з мільйона квітів», відправляючи глядача в подорож психоделічним 1960-м pp. Тому нещодавно відремонтований та розмальований будинок став вільною течією яскравих кольорів, невичерпним фонтаном творчої магії художниці.

яскравий розмальований будинокЯскравий розмальований будинок на березі озера в оточенні спокійного лісового пейзажу виглядає чудово! Мабуть, за умов міста такий декор зовнішніх стін виглядав би не так ефектно. Ми звикли бачити на стінах та парканах мегаполісів яскраві графіті, але на лоні Матері-природи будинок виглядає як портал в інший світ.

психоделічний розмальований будинок

Кет та її друг Мейсон не тільки відновили та відреставрували будинок, але й додали нові архітектурні деталі у його вигляд, наприклад, різьблені накладки на веранді та під дахом. У будинку було проведено масштабні роботи, для яких запрошувалися спеціалісти різного профілю, монтажники, слюсарі. В Україні для найму монтажників пошук роботи в цій сфері рекомендуємо використовувати найбільший сайт резюме і вакансій HeadHunter. Актуальні вакансії шукайте за посиланням hh.ua/catalog/Rabochij-personal/Montazhnik.

різнокольоровий розмальований будинок

розмальований будинок фарбами та балончикомНе лише будинок, а й фургон художниці розмальований психоделічними візерунками. А ось майданчик перед будинком та клумби з квітами хлопці оточили огорожею, викладеною зі звичайних плоских каменів. Каміння свідомо залишило незабарвленим, у своєму природному вигляді, щоб саме розмальований будинок залишався в центрі уваги.

home-psychedelic-street-art-04

Сторона будинку, звернена до озера, має більш стриману палітру кольорів у порівнянні з фасадом, який просто вибухає буйством фарб і психоделічними малюнками з орнаментами. Розмальований будинок навіть має своє обличчя, яке вітає відвідувачів широкою веселою посмішкою. Дивно, що таке нагромадження квітів досить гармонійно виглядає разом. Головну роль у цьому відіграє чорна окантовка вікон, дверей та кутів, яка поєднує всю палітру в одне ціле.

home-psychedelic-street-art-05

home-psychedelic-street-art-07 home-psychedelic-street-art-08

Фотографії: Katwise.com

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *