Дерев'яна ванна у вигляді човна

Вікі Сомерс (Wieki Somers) – відома голландська художниця та дизайнер другої хвилі. На відміну від першого покоління голландських дизайнерів, які здебільшого зосереджені на концептуальних та функціональних конструкціях, представники другої хвилі також визнають важливість естетики. Незважаючи на прямоту метафори та недвозначний зовнішній вигляд оригінальної ванни, дизайнер залишає кінцевим користувачам простір для фантазії – релаксуйте та подорожуйте хвилями, спливаючи все далі від турбот. Дерев'яна ванна – не рідкість у сучасних інтер'єрах. Але Вікі пішла далі у своєму розумінні резервуару для купання і створила незвичайний гібрид ванни та човна. І не просто човни, адже її конструкція багато в чому нагадує вітрильні кораблі 18 століття. Дерев'яна ванна стоїть на спеціальних підпорах, у чому також простежується аналогія з кораблебудування.

дерев'яна ванна у вигляді човна

Корпус ванни виконаний з дошки дуба та червоного дерева, обшивка добре оброблена вологостійким просоченням. Крім того, дерев'яна ванна побудована за всіма правилами суднобудування та за бажання її навіть можна спустити на воду! Все ж таки для зручності експлуатації всередині дерев'яного корпусу встановлений знімний пластмасовий резервуар. Його можна поміняти або взагалі витягнути та приймати ванну прямо в дереві.

дерев'яна ванна

На носі човна встановлено два окремі крани старого зразка, але користувач, звичайно, може поміняти сантехніку та встановити сучасні змішувачі для душу. Широкий вибір змішувачів різних виробників представлений на сайті kranok.com.
дерев'яна ванна - човен Bathboat-by-Wieki-Somers-4Bathboat-by-Wieki-Somers-5

Фотографії: wiekisomers.com

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *