Кам'яна аромалампа з парою

У сучасному неспокійному світі стає все важче і важче знайти час, щоб розслабитися та «випустити пару». Багато хто воліє релаксувати в російських, фінських, турецьких саунах чи відвідувати SPA-комплекси, але як часто видається можливість це зробити? Студент Академії дизайну в Ейндховені Маркіс Земінс (Marcis Ziemins) пропонує бувати в парилці щодня, причому не залишаючи свого робочого місця. Його мініатюрна версія класичної сауни – аромалампа з парою – може стати незвичайним аксесуаром для інтер'єру, який сприятиме відпочинку та розслабленню.

аромалампа для робочого столу Marcis ZieminsНамагаючись врятувати традиції рідної Латвії, що швидко зникають, Маркіс трансформував всі основні елементи латиської парильні в компактний корпус аромалампи, яка може поміститися на столі в офісі, ванній або спальні. "Класичні елементи - вода, вогонь, земля і повітря - зустрічаються, взаємодіють і стають єдиним цілим" - говорить молодий дизайнер про свою міні-сауну.

маленька сауна для робочого столу Marcis Ziemins

Звичайно, ця кам'яна аромалампа не замінить повноцінної сауни або походу в СПА, тому що не може прогріти все приміщення і наповнити його жаром та парою. Тим не менш, пристрій все ж таки утворює чималу кількість пари. Аромалампа складається з базальтового каменю з невеликим вбудованим лотком для пального та мідного крана з ємністю для води та ароматичних сумішей, ефірних олій. Вода поступово капає на гарячий камінь, перетворюючись на густу ароматну пару. Інтенсивність подачі рідини можна регулювати, але максимум аромалампа може працювати чотири години без дозаправки.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *