Дерев'яні міжкімнатні двері

дерев'яні міжкімнатні двері

Сучасний інтер'єр квартири з кількома кімнатами неможливий без такого практичного виробу, як міжкімнатні двері. Хоча багато хто запитує: навіщо її встановлювати і витрачати гроші, якщо можна обійтися і так? Відповідь буде довгою, адже дерев'яні міжкімнатні двері. http://profilplus.kiev.ua/catalog/mejkomnatnie-dveri.html виконують кілька функцій, про які ми зараз і поговоримо.

дерев'яні міжкімнатні двері

Найперше і найочевидніше — це, звичайно, поділ простору. Двері відокремлює одну кімнату від іншої, розриваючи загальну площу на ділянки, в яких можна створити особливий оригінальний стиль. Щоб спокійно відпочити, усамітнитися, створити інтимну обстановку - досить просто зачинити двері. І навіть якщо в квартирі живе ще кілька людей, ви почуваєтеся «у своєму маленькому» за зачиненими дверима і вправі очікувати, що вас ніхто не потурбує без поважної причини.

дерев'яні міжкімнатні двері

В даний час існує безліч варіантів міжкімнатних дверей, які доповнять будь-який стиль інтер'єру і підійдуть найвибагливішому покупцю. Різні матеріали диктують кінцевий дизайн та зовнішній вигляд. Найбільш популярними є дерев'яні двері - шпоновані або з масиву дерева, з покриттям, що ламінує або ПВХ, декоративними вставками зі скла або дзеркала, різноманітних відтінків, квітів і фактури.

Справжні поціновувачі природної краси найчастіше вибирають дерево, адже це натуральний матеріал, який є безпечним для здоров'я. Важливим фактором є і те, що дерев'яні двері добре зберігають тепло в приміщенні, мають високу міцність та звукоізоляцію. Цікава особливість дерева – можливість "дихати", забезпечує природну циркуляцію повітря, що важливо для створення здорового мікроклімату в кімнаті.

Міжкімнатні дерев'яні двері поділяються на два види: з масиву та зі шпону.

дерев'яні міжкімнатні двері

Масив дерева - це цільна натуральна деревина без будь-яких домішок або клеючих речовин. Цінність дверей з масиву натурального дерева полягає не тільки в їхній довговічності та екологічності. Дерево - вибагливий матеріал, обробка якого має проводитися висококваліфікованими фахівцями. Тому нерідко вироби з масиву не ставлять «на потік», а отже, кожен витвір має індивідуальність і якість.

дерев'яні міжкімнатні двері

Найбільш затребуваними варіантами деревини є дуб, вільха та ясен, але це не повний список, адже є й елітні породи дерева, які використовують для виготовлення виробів на замовлення. Вважається, що дерев'яні двері можуть у середньому служити до 10 років. Цей показник багато в чому залежить від вологості повітря в приміщенні та умов експлуатації. В наш час все натуральне високо оцінюється, не виняток і дерев'яні двері з масиву, але отриманий результат вартий того. Цілісна деревина справляє відмінне враження, надає інтер'єру нотки тепла, затишку, смаку та стилю.

Для виготовлення міжкімнатних дверей використовують не тільки цільну деревину, а й дерев'яний шпон. Шпоновані вироби складаються з кількох склеєних пластин, що набагато знижує ціну готового продукту. Візуально відрізнити виріб зі шпону від масиву часто неможливо, двері також красиво і стильно виглядають. Різниця добре відчувається за вагою, тому що шпоновані двері набагато легші.

Якщо Ви хочете придбати якісний продукт, потрібно вибирати надійного і відомого виробника.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *