Оригінальні витяжки у футуристичному стилі

Говорячи про декор кухні, багато людей применшують роль витяжки як естетичної складової дизайну. Цей елемент, як правило, розглядається з точки зору функціональності, тому більшість людей просто купують витяжку загального, стандартного дизайну серед наявних на ринку. Насправді існують оригінальні витяжки різноманітних форм та стилів. Настільки важливий для очищення повітря кухонний пристрій може стати центральним елементом дизайну всього приміщення.

Дизайнер Хуан Рестрепо (Juan Restrepo), працюючи в Китаї, звернув увагу на безліч вуличних забігайлівок та місцевих фаст-фудів, де постійно щось готують, смажать та варять. З системою вентиляції в приміщеннях, а тим більше на вуличних лотках справа не дуже хороша, тому жар від плит і запахи їжі просочили буквально все в кварталі, де він жив. Це навело Хуана на думку створити серію кухонних витяжок над традиційному, а футуристичному стилі як символ оновленого Китаю.

У лінійку входять такі оригінальні витяжки: Nebula, Nest та Turbo. Вони не тільки мають повний функціонал для забезпечення вентиляції та очищення повітря, але й незвичайний футуристичний дизайн, який чудово впишеться у сучасну кухню.

футуристичні оригінальні витяжки Nebula від Juan Restrepo

Витяжка Nebula (Туманність) елегантна та витончена. Лазерна панель керування активується при торканні скляного корпусу. У вимкненому стані інтерфейс практично невидимий. Оригінальні витяжки доступні в декількох варіантах кольору, щоб ідеально відповідати дизайну будь-якої кухні.ескізи футуристичної сучасної витяжки Nebula від Juan Restrepo Оригінальні витяжки у футуристичному стилі футуристичний дизайн витяжки Nebul від Juan Restrepo футуристичний дизайн витяжки Nebul від Juan Restrepo кольорові варіанти сучасної витяжки Nebula витяжка Nebula у дії

Витяжка Nest ідеально підходить для невеликих приміщень. Як тільки індикатори вловлюють наявність диму, корпус розсувається автоматично відкриваючи вентиляційні отвори. Таким чином забезпечується поглинання забрудненого повітря на 360°. Помаранчеве підсвічування вентиляційних отворів надає витяжці схожість з тліючим вугіллям. 

футуристична витяжка Nest від Juan Restrepo футуристична витяжка Nest від Juan Restrepo вимкнена футуристична витяжка Nest від Juan Restrepo включена футуристична витяжка Nest від Juan Restrepo в дії футуристична витяжка Nest від Juan RestrepoЗ першого погляду можна здогадатися, що надихнуло дизайнера створення такого виду витяжки. Оригінальні витяжки Turbo схожі на реактивний двигун літака, та й потужність втягування повітря дуже висока. На корпусі є спеціальне підсвічування, тому можна буде добре визначити ступінь готовності бекону або іншої страви на плиті. Має практично непомітний сенсорний дисплей.

футуристична витяжка Turbo від Juan Restrepo ескізи сучасної футуристичної витяжки Turbo від Juan Restrepo сучасна футуристична витяжка Turbo від Juan Restrepo футуристична витяжка Turbo від Juan Restrepo футуристична витяжка Turbo від Juan Restrepo

Такі оригінальні витяжки відмінно підійдуть для кухні, де окремий елемент винесений окремо (так званий кухонний острів).

Зберегти та поділитися:


Читайте також: