Сумка із джинсів своїми руками у формі пакету

Паперові пакети для продуктів із плоским дном досі мають великий попит у всьому світі, особливо в США та Західній Європі. Такі пакети винайшов і запатентував Лютер Кроуелл ще 1870 року. Пакети спочатку були однотонні, бежево-коричневого кольору, пізніше на них почали друкувати малюнки та рекламу. Ще пізніше на пакетах з'явилися ручки, але форму вони не змінювали. У 1957 році на ринок вийшли міцніші та дешевші поліетиленові пакети, що потіснили паперові. І через кілька десятиліть стала очевидною глобальна екологічна проблема з поліетиленовими відходами. Цей невеликий екскурс в історію паперового пакету плавно підводить нас до сьогоднішнього виробу своїми руками — такою собі полотняною альтернативою пакету — сумка з джинсів своїми руками! Насправді сумку такого типу спокійно можна носити у повсякденному житті, приробивши ручки. Але автори проекту спочатку її розглядали саме як заміну паперовому чи поліетиленовому пакету у походах за покупками.

сумка з джинсів своїми руками

Отже, щоб вийшла сумка з джинсів своїми руками, нам знадобляться: непотрібні джинси, ремінь, нитки, голка або швейна машинка. Варто зауважити, що розмір готової сумки залежить від вихідних даних, тобто від кількох джинсів. Не рекомендується використовувати дитячі або вузькі джинси, що обтягують, хіба що ви хочете в результаті отримати сумочку для косметики або пенал для канцелярських приладів. Основні етапи роботи представлені на фото нижче.

сумка з джинсів своїми руками

Розкладіть штанину та прикиньте розмір майбутньої сумки у складеному базовому вигляді. Для цього зігніть нижній край штанини (верх сумки) на бажану довжину, позначте де буде дно сумки, а потім сміливо відріжте штанину (фото 2). Візьміть ремінець, прикладіть пряжку до «входу» сумки у складеному базовому вигляді і біля «дна» відріжте решту ременя (фото 3, 9). Нехай розмір частини із пряжкою буде не менше 10 см. Пришийте ремінь до лицьової частини сумки, впритул до нижнього краю (дну). Тепер виверніть штанину навиворіт (фото 4). Зшийте вручну або на швейній машинці дно по краю (фото 5), а потім прострочіть куточки так, як на фото 6. Цим рядком ви регулюєте ширину дна сумки. Заздалегідь накиньте цей параметр. Якщо цей кутовий рядок не зробити — сумка буде плоскою. Залишилося пришити «хвостик» ремінця. Пам'ятайте, що сумка з джинсів своїми руками за потреби може ставати вищою, але при цьому ремінець повинен мати можливість застібатися. Розгорніть верх сумки на максимальну довжину, прикладіть ремінь до середини задньої сторони сумки та позначте довжину. Відріжте зайве, якщо є. При необхідності додайте отвори в ремінці (фото 7). Пришийте ремінець (фото 8).

Цей варіант не передбачає ручок, оскільки замислювався як сумка пакет. Але абсолютно нічого не заважає вам пришити одну довгу ручку через плече, причому зробити її можна як з джинсів, так і ще з одного ременя. Також можливий варіант рюкзачка. Простір для творчості та доробок безмежний! А головне, зробити таку сумку із джинсів своїми руками дуже просто та швидко.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *