Квіткові горщики з поливом.

Rainy Pot - милі квіткові горщики з поливом, що викликають приємні емоції та посмішку на обличчі. Ці майже прості горщики для декоративних рослин можна кріпити вертикально на стіні. Незвичайно виглядає невелика біла хмарка над горщиком, яка виконує дуже важливу функцію м'якого крапельного поливу квітів, немов справжній літній дощик!

Будинок з великою кількістю доглянутих зелених рослин завжди виглядає затишно, живо, в такій атмосфері легко дихається і дуже приємно відпочивати. Але не всі, можливо, знають, що потрібно вміти правильно поливати рослини. Режим та інтенсивність поливу дуже залежить від виду рослини. Спільними всім рекомендаціями є наблизити життя рослини в горщику до природним умовам. Тому практика раз на тиждень бухати в горщик з квіточкою склянку холодної води може виявитися дуже згубною для зеленого мешканця.

квіткові горщики з поливом

Коріння невеликих кімнатних рослин, як правило, слабке і дрібне, тому заливати їх водою не рекомендується, хіба що рослина належить до виду, що живе в природі в болотистих місцевостях. Квіткові горщики з поливом у вигляді хмари забезпечують максимально м'які та природні умови для поливу. Відстояну або відфільтровану воду кімнатної температури потрібно залити у хмару – і для рослини розпочнеться легкий дощ. Листя очиститься від побутового пилу, а коріння отримає цілющу вологу, насичену киснем. Окрім безперечної користі для рослини, такі горщики з поливом є цікавим декором стін в інтер'єрі. Тільки уявіть, як приємно спостерігати за краплинами дощу, що мірно падають на ваші улюблені квіти.

квітковий горщик з поливом rainy pot

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Капельные цветочные горшки с поливом”

  1. ЁёлкАа

    Можна і просто полити квіти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *