Лава з олівців: точковий масаж

Сидяча робота в офісі та малорухливий спосіб життя диктують свої умови підбору офісних меблів. Наприклад, приємно і корисно, сидячи у кріслі, отримувати масаж спини та п'ятої точки за допомогою спеціальних чохлів або електромасажерів. Дизайнери студії Boex створили оригінальний предмет меблів для дому, офісу, громадського місця чи виставкової галереї. Лавка з олівців є одночасно арт-об'єктом, сидінням, масажером та підставкою для величезної кількості канцтоварів! 

лава з олівців

На створення цієї незвичайної лави пішло понад 1600 олівців, кожен з яких можна витягнути, користуватися та вставити назад у сидіння! А сам дизайнерський предмет інтер'єру викликав справжній переполох у світі дизайну, зібравши кілька нагород престижних конкурсів та нескінченну кількість публікацій у глянцевих та інтернет-виданнях.

рожева лава з олівців

Олівці розташовані м'якими гумками вгору, тому масаж, швидше за все, м'який. Звичайно, складно собі уявити, що можна просидіти на подібній лаві або стільці повноцінний робочий восьмигодинний день, та й не потрібно. Тут важлива ідея, концепт, що з звичайних предметів у незвичному вживанні. До речі, для другої лави серії можна спробувати перевернути олівці вістрям догори і практикувати сидіти або лежати на голках. А для третьої лави — викласти на сидінні візерунок із різнокольорових олівців та гумок.

лава з олівців boex оригінальна лава з олівців лава з олівців з гумкою

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *