Скульптури з металобрухту Nathalie Trepanier

«З чого ж, з чого ж, з чого зроблені наші хлопчики, з чого з чого з чого зроблені наші дівчата?». За текстом дитячої пісеньки, це хлопавки, ластовиння, квіточки, дзвіночки та безліч інших кумедних речей. Скульптури художника Nathalie Trepanier теж зроблені із сотень різноманітних предметів, знайдених на звалищах, барахолках та блошиних ринках.

«Я досліджую і шукаю скарби, чи то на піску пляжу в Gasp?sie, у смітниках мого району чи в глибині звалища промислового брухту… І раптом, у цій масі неживих об'єктів, я бачу дивні істоти та смішні персонажі, які ніби кидають мені виклик. Потім народжується скульптура…» — ось так описує свій творчий процес Nathalie Trepanier. Дівчина має дар бачити незвичайне у звичайних предметах і речах, створювати у своїй уяву образ, що складається з тисячі дрібних деталей, а потім майстерно втілити його в життя.

Придивіться уважно до кожного твору скульптора. Скільки різних речей знайшли саме своє місце у фігурці! Кожна деталь виконує свою роль, а всі разом формують закінчений образ персонажа чи тварини. Здається, що цей милий собачка зараз поверне голову, завиляє хвостом і побіжить зустрічати господаря!

Особливе задоволення приносить розглядати скульптури і впізнавати різні речі. Можна навіть грати в гру, хто скільки предметів знайде та дізнається.

Наразі роботи скульптура експонуються у галереї Roccia у Монреалі та мають стабільну популярність серед відвідувачів. Ось так вироби їхнього сміття, мотлоху та непотрібних речей можуть стати високим мистецтвом, гідним окремої виставки!


Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *