Стілець - рахунки: масажер + ностальгія

Сьогодні, коли нас оточує різноманітність потужних передових технологій, що вміщаються в невелику кишеню, ми майже забули або просто лінуємося робити прості розрахунки в умі, воліючи користуватися калькуляторами. У будь-якому маркеті продавці використовують розумні касові апарати, які відраховують необхідну здачу. І лише у старих магазинах, часто у сільській місцевості, ще можна зустріти продавщиць часів усного рахунку, які використовують звичайні дерев'яні рахівниці!

Так, ті старі рахунки, які використовували наші дідусі та бабусі для простої математики – тепер історія. Тим не менш, мені дуже подобається дизайн цього нескладного пристрою, з його прохолодними, приємними на дотик дерев'яними бусинами. У дитинстві у мене були свої барвисті дитячі рахунки, і я досі відчуваю приємне почуття ностальгії, побачивши схожих.


Дизайнер Eva Korae напевно відчуває подібну ностальгію та романтику, пов'язану з дерев'яними рахунками. Її барвистий стілець Count on me зроблений з дерев'яної основи, металевих прутів у дерев'яній оболонці та нанизаних кольорових намистин. Вийшло оригінально та мило!

І нехай цей стільчик не забезпечує комфорту м'яких подушок, він, безумовно, запропонує непоганий масаж п'ятої точки і спини, а також допоможе навчити дитину усному рахунку. Якщо вам сподобався цей божевільний стілець, ви можете замовити його за … 7 000 євро:-)

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *