Floral Art: меблі з літнім настроєм

У похмурі дощові або снігові дні дуже не вистачає сонця, зелені та яскравих барв природи. У негоду і морози прокидається особливе бажання влаштувати будинки острівець вічного літа, із зеленим садом, різнокольоровими елементами інтер'єру та соковитими акцентами декору. Компанія Floral Art представляє саме таку серію меблів та аксесуарів, здатну надати квартирі атмосфери райського саду!

Сучасні декоративні стільці цікавим способом поєднують пофарбовану дерев'яну основу, м'яку оббивку сидіння і приголомшливе фотодрук на спинці. Колекція райських меблів також включає журнальні та обідні столи, тумбочки, лавки, шафи та стелажі, а також безліч аксесуарів, від постільних речей до посуду. З усього різноманіття варіантів можна підібрати комплект певної колірної гами та з вибраними зображеннями. Ціна за одну одиницю меблів становить не менше 1500 доларів! Високо, враховуючи, що це звичайний стілець або столик з принтом. Але слід визнати, що дизайн меблів виглядає цікаво, привабливо і дарує позитивні емоції. М'які, плавні лінії, зображення квітучого саду чудової краси і в чудовій якості - такі стільці та стелажі можуть стати прекрасним, хоч і дуже дорогим доповненням до вітальні, їдальні або спальні.

У галереї зібрано кілька яскравих варіантів меблів італійської компанії Floral Art. Упевнена, що незважаючи на дощ за віконцем, ви на пару хвилин відчуєте себе в райському саду середовище запашних квітів!

floral-art-11 fst_florencew.pdf floral-art-09 floral-art-07 floral-art-06 floral-art-05 floral-art-02 floral-art-01 floral-art-20 floral-art-18 floral-art-17 floral-art-15 floral-art-14

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *