Мініатюри з життя Ліліпутії на продуктах харчування

Американський художник Christopher Boffoli захоплюється незвичайними мініатюрами, що зображують повсякденне життя та діяльність людей різного віку, національностей та професій. Причому основним елементом кожної сценки є напої, страви та продукти харчування. 

За словами майстра цих оригінальних робіт, його головним завданням є бажання змусити щиро посміхнутися до всіх, хто побачить мініатюри. Найперші крихітні фігурки були запозичені з набору дитячої залізниці, потім Christopher почав робити вже спеціальних чоловічків певних занять. Велосипедисти їдуть бананом, дорожні працівники вирішують проблему яйця, що тріснув, водолази пірнають у глибокий чорний чай, а спецгрупа в костюмах хімічного захисту намагається розгадати загадку ожини, що потекла. Якби у вас на кухні жила велика колонія ліліпутиків, не сумніваюся, їх дії мало чим відрізнялися від цих мініатюр.

Усміхніться!

christopherboffoli-09 christopherboffoli-10 christopherboffoli-11 christopher-boffoli-13 christopher-boffoli-14 christopher-boffoli-15 christopher-boffoli-17 christopher-boffoli-18 christopher-boffoli-19 christopherboffoli-01 christopherboffoli-02 christopherboffoli-03 christopherboffoli-04 christopherboffoli-05 christopherboffoli-06 christopherboffoli-07 christopherboffoli-08

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *