Смішні створення: лампи з пластикових пляшок

На перший погляд ці нічники виглядають як химерні, чарівні істоти. Але погляньте ще раз — не знаходьте щось знайоме у їхніх формах? Адже кожен світильник виготовлений з різної пластикової тари, в якій раніше зберігалися харчові продукти та побутова хімія. Лампи із пластикових пляшок – відмінний спосіб подарувати друге життя пластику та оригінально прикрасити інтер'єр.

лампи із пластикових пляшок

Дизайн кумедних світильників був розроблений студією ABYU, що спеціалізується на освітленні. Тема повторного використання сировини та переробки сміття хвилює багатьох дизайнерів, і майстри ABYU не залишилися осторонь. Кожна лампа унікальна і неповторна, зроблена вручну.

світильники із пластикових пляшок

Спочатку лампи замислювалися як нічники для дитячих кімнат, але згодом завдяки своїй кумедній природі світильники стали призначатися і для дорослих. Більшість з них виготовлені з непотрібних пляшок з-під рідких миючих засобів. Прикрашені пір'ям, дзьобами та очима, ніжками та лапами, світильники набувають схожості з качками, поросятами та іншими милими тваринами.

лампи із пластикових пляшок

Заповзятливі творці пластикових ламп успішно продають свої вироби за неймовірною (як на мене) вартістю — близько $185. Треба пробувати робити такі кумедні штучки самостійно!

світильник із пластикової пляшки у вигляді качки

лампа із пластикової пляшки

лампа із пластикової пляшки

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *