Декор із гальки своїми руками: сліди ніжок

Зворушлива ідея, яку можна перетворити на забавний декор із гальки своїми руками. Шотландський фотограф Ієн Блейк (Iain Blake) створює цілі серії фотографій зі слідами крихітних ніжок, викладеними з гальки.

ніжки - декор із гальки своїми руками

Композиції з гальки створювалися фотографом спеціально для фотографій, адже це — чудова ідея не лише для декору меблів, підлоги та інших поверхонь, а й весела розвага для дітей на річковому або морському гальковому березі. П'ять маленьких кам'яних «пальчиків», доданих до каменю побільше — і ось на землі з'являються сліди чоловічка, що щойно пробіг.

сліди ніжок - декор із гальки своїми руками

Серія фотографій викликає теплі емоції, посмішку та бажання дізнатися більше про господарів цих слідів – хто вони й куди йдуть? Для кожної композиції можна вигадати свою історію: десь ніжки стоять, десь йдуть чи навіть біжать у невідомі дали.

сліди кільцевих ніжок - декор із гальки своїми руками

Такими крихітними кам'яними слідами з гальки можна прикрасити поверхню будинку, використовуючи клей. Наприклад, у ванній сліди можуть "йти" по підлозі, а потім "перебиратися" на стіну і продовжити шлях по діагоналі до стелі. Або ніжки можуть залишити свої відбитки на боках шафи. Таким чином можна зробити оригінальний та незвичайний декор із гальки своїми руками. Якщо псувати клеєм підлогу та меблі не хочеться, то композицію зі слідів можна викласти на дощечці, приклеїти та повісити на стіну.

декор із гальки своїми руками

декор із гальки своїми руками

декор із гальки своїми руками

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *