Стрінг арт дерево на стіні

Ці вражаючі панно на стіні вигадала і зробила художниця та дизайнер Kathryn Anderson за допомогою найпростіших матеріалів: канцелярських кнопок та вовняної пряжі! Такий вид декоративно-ужиткового мистецтва називається стрінг арт, від англійського «string», що в перекладі означає «струна, нитка, шнурок». Хід роботи досить простий, хоч і трудомісткий. Таким чином можна зобразити не тільки стрінг арт дерево, але й прикрасити стіни будь-яким зображенням, ескіз якого ви придумаєте або знайдете в Інтернеті.

стрінг арт дерево на стіні

Матеріали та інструменти:

  • кнопки чи цвяхи;
  • молоток;
  • один або кілька мотків вовняної або акрилової пряжі;
  • крейда або олівець простий.

Як зробити стрінг арт дерево: хід роботи

Почніть із загального начерку форми малюнка на стіні. Для цього бажано намалювати або роздрукувати ескіз, у нашому випадку, дерева. Кнопками відзначте стовбур дерева, межі крони, основні та додаткові дрібні гілки. Можна скористатися крейдою або зробити легкий малюнок простим олівцем.

стрінг арт - дерево

Не намагайтеся бути точними, не повторюйте ідеально малюнок і не прагнете симетрії, її у формі дерева бути не повинно, просто слідуйте за пряжею та своєю фантазією.

Почніть натягувати пряжу, починаючи з низу стовбура дерева. Дійшовши до потрібного гвоздика, просто оберніть нитку кілька разів навколо неї. Не будьте надто лінійними та послідовними, стрибайте між кнопками в різних напрямках, повертайте назад. Так ви створите більше обсягу і текстура стане більш схожою на кору дерева. Не бійтеся використовувати одну й ту саму кнопку кілька разів.

стрінг арт дерево на стіні - майстер-клас

Додайте більше характеру та жвавості візерунку. Зробіть дупло у корі та кілька невеликих круглих отворів. Для цього вставте три кнопки по колу і в процесі намотування пряжі простір між ними залиште порожнім. Грайте з розмірами гілок та дрібних гілочок. Нехай вони перекривають одне одного.

стрінг арт дерево - процес створення

Щоб зробити паузу, відпочити та оцінити свою роботу здалеку, просто вставте в будь-якому місці кнопку та міцно обмотайте її пряжею, зберігаючи натяг всієї композиції.

дерево з нитки на стіні своїми руками

Такий декор стіни можна зробити кольоровим, використовуючи кілька кольорів пряжі, а також об'ємнішим, застосовуючи нитки різної товщини та текстури.

дерево на стіні - стрінг арт своїми руками

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Стринг арт дерево на стене”

  1. Лена

    шикарно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *