Довгі декоративні тарілки на стіну Maxime Ansiau

Прикрашати стіну гарним вишуканим посудом — традиція, яка налічує пару століть і досі не втратила актуальності. Але, мабуть, у багатьох інтер'єрах традиційні декоративні тарілки на стінку будуть виглядати трохи нудно і просто. Голландський художник Maxime Ansiau відійшов від традиційної круглої форми та представив цікаву колекцію декоративних тарілок, що поєднують у собі відому голландську порцеляну та унікальний зовнішній вигляд.

довгі декоративні пластини на стіні

Витягнута форма оригінального посуду виглядає так, ніби кілька тарілок поєднали в одну. На таких тарілках нестандартної форми чудово поміщаються довгі зображення, наприклад, низка традиційних голландських будиночків над водою або високий хмарочос, наче трон у хмарах. Довгі декоративні тарілки на стіну допоможуть оригінально прикрасити інтер'єр кухні чи вітальні! Такий традиційний декор не виглядає старечим чи нудним, навпаки, створюється враження стильного сучасного інтер'єру в класичному вишуканому стилі.

декоративні тарілки на стіні

Кожен предмет посуду виготовлений з порцеляни за старовинною технологією, розписаний вручну в класичній синьо-білій гамі. У колекції є тарілки як одиночні та подвійні, так і що складаються з чотирьох, шести та більше з'єднаних частин. Амстердамський дизайнер зобразив сучасну інтерпретацію класичного голландського пейзажу, фаянсову демонстрацію красивих замків та вітряків, водних просторів та небесних хмар, сільських будиночків та міських висоток.

оригінальні декоративні тарілки на стіну

Тарілками Maxime Ansiau можна легко прикрасити не лише стіни, а й святковий стіл. А чому б і ні? Наприклад, на довгій тарілці подати до новорічного столу фаршировану щуку, на десерт – торт-морожене чи на вечірку – набір суші-ролів! Якщо ж поєднання японської кухні та голландського посуду вас бентежить, то краще придбати набір посуду для суші в інтернет-магазині http://daroff.com.ua/originalnaja-posuda/nabory-dlja-sushi.

оригінальні декоративні тарілки

довгі оригінальні декоративні тарілки

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *