Гардеробний стілець із вішалок

Прийшовши ввечері додому після роботи часто ліньки розвішувати одяг у шафу, шукати вільні вішалки, простіше повісити піджак на спинку стільця, а решту скласти на стільці. Дизайнер Joey Zeledon вирішив допомогти людям у цій нелегкій справі, придумавши вбиральню з вішалок.

рожевий стілець з вішалок, Joey Zaladon

Поки що стілець із вішалок, отримав назву Coat Check (Гардероб), існує тільки у вигляді концепту і терпляче чекає своєї черги на успішну реалізацію. Концепція покликана заохочувати людей вішати одяг правильно, тобто не на спинки стільців та крісел, а на вішалки-плічки у шафу.

стілець із вішалок

Простий дизайн поєднує звичайні пластикові вішалки та сталевий каркас. Ідея полягає в тому, щоб винести вішалки з шафи у відкритий простір, таким чином постійно нагадуючи про необхідність не розкидати речі кімнатою, а акуратно вішати їх на місце.

стілець із вішалок

Такі яскраві крісла будуть чудово виглядати не тільки у повсякденному інтер'єрі кімнати, а й на молодіжній вечірці.

різнокольорові стільці з вішалок

Coat Cheсk також може бути успішно використаний у примірювальних магазинів одягу, впорядковуючи процес примірок. Якщо буде запущено серійне виробництво стільців, то рама буде зроблена зі штампованої сталі, а вішалки обов'язково яскравих кольорів — із трубчастого пластику.

стілець із вішалок гардеробний

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *