Гірлянди ліхтарів у дворі

З приходом літніх теплих вечорів настає час для вечерь на відкритому повітрі, весільних урочистостей та просто затишних посиденьок із друзями на задньому дворі. Для освітлення цих заходів можна використовувати різні джерела світла, від свічок до повноцінних ламп, але атмосферу святковішої зроблять нитки карнавальних вогнів!

Якщо ви шукаєте цікаве освітлення вашого саду або веранди, зверніть увагу на святковий, карнавальний стиль веселих ліхтариків. Ми звикли бачити гірлянди лише на новорічних ялинках. Подивіться, яким ошатним та затишним стане ваш сад літніми вечорами, коли ви запалите десятки світлодіодних гірлянд - Ліхтариків!

гірлянди ліхтарів у саду

Pigeon Toe's Disc гірлянди – чудова ручна робота. Дископодібні плафони виготовлені з порцеляни, покритої різнокольоровою глазур'ю. Вибрати належить з 15 соковитих відтінків з мальовничими назвами. Джерело світла - прості лампочки розжарювання невеликої потужності.

гірлянда Pigeon Toe Disc

плафон, гірлянда Pigeon Toe Disc

Pottery Barn's Rattan Globe String Lights - сплетені з лози та ротанга, чудово прикрасять пишний задній дворик або сад своєю трохи грубуватою текстурою та простою формою кулі.

гірлянда Rattan Globe

Pottery Barn's Malta Mini Lantern, Mercury Glass Globe, Cafe, Wire Bird та багато забавних і святкових гірлянд — від куль з блискучого ртутного скла до декоративних пташиних клітин. Всі ліхтарики чудово виглядають разом, доповнюючи один одного.

Mercury Glass Globe гірлянди

гірлянда Wire Bird

гірлянда Malta Mini Lantern

гірлянда Cafe

Wire Dragonfly гірлянди

Wire Birdcage гірлянди

гірлянди - ліхтарики pottery barn

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *