Small Cool - вважаємо кожен метр площі

Продовжуємо розглядати проекти дизайну невеликих інтер'єрів квартир в рамках американського конкурсу Small Cool. Сьогодні два проекти, що лідирують у категорії «tiny», тобто «дуже маленька квартира».

Ariel з Los Angeles, California - щаслива володарка квартири площею 40 м².

«Що ви любите у своїй квартирі?»

Нещодавно мені довелося з'їхати до квартири менших розмірів, ніж попередня. Я вирішила, що моя мета — зробити цю маленьку квартиру-студію місцем, де я дуже любитиму проводити час. Отриманий результат інтер'єру квартири - повне відображення того, ким я - весела, творча і трохи незвичайна. Мені подобається, що всі улюблені речі помістилися, але при цьому не відчувається тіснота та безладдя. Хоч кімната та невелика, друзі люблять приїжджати та бовтатися тут!

Що було найскладнішим в обстановці квартири?

Я хотів розділити зони спальні та вітальні, але не за рахунок способів, які візуально зроблять кімнату ще менше. Тому я розробила систему книжкових полиць, використовуючи пружинні стійки IKEA полиць, які пофарбувала в білий колір. Мої салатові полиці обрамляють спальну зону по периметру, причому простір між ними я закрила напівпрозорими панелями, що знімаються. Вночі моя спальня світиться як скринька з коштовностями!

3 4 5 6 2 1

Heidi облаштувала в Chicago, Illinois квартиру площею 49м².

«Що ви любите у своїй квартирі?»

Кожен сантиметр цього простору використовується. Я відчуваю, що живу в розкішному готелі з чудовим домашнім кабінетом – робочим місцем та місткою шафою завдовжки понад 6 метрів. Чого ще бажати?

Що було найскладнішим в обстановці квартири?

Я переїхала сюди, щоб почати нове життя з набагато більшого будинку. Найскладніше була впоратися з тим, що мої володіння тепер такі маленькі… Зате тепер у мене менше речей та більше життя! Я вільна та щаслива!

001 004 003 002 005 006

Для маленьких квартир важливо створити відчуття простору, щоби мінімізувати малогабаритність простору. При цьому потрібно функціонально використовувати кожен метр. Декілька прикладів дизайну квартири в сірих тонах допоможуть визначитися з ідеями для вашого житлового простору, дивіться ідеї дизайн интерьера у рубриці.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *