Інсталяції з туалетного паперу від Sakir Gokcebag

Талановитий творець бачить високе мистецтво у чому завгодно, навіть у такому повсякденному та прозаїчному матеріалі як туалетний папір. Турецький дизайнер та художник Шакір Гокчебаг (Sakir Gokcebag) використав у творчих цілях більше сотні рулонів туалетного паперу у своїх оригінальних інсталяціях для галереї сучасного мистецтва в Гамбурзі, Німеччина. Здавалося б, нічого складного в інсталяції немає, але завдяки масштабності та винахідливості хитромудрі скульптури та панно виглядають дуже цікаво, особливо коли глядач дізнається вихідний матеріал.

Художник каже, що зазвичай знаходить натхнення для своєї творчості у навколишньому повсякденні та побуті. Процес миття посуду або читання останніх новин може дати необхідний імпульс фантазії. З великою ймовірністю можна вгадати, що ж надихнуло дизайнера на ці скульптури.

Одні панно нагадують контури країн і материків на карті світу, інші — хмари, треті — дивних істот та міфічних створінь. Є навіть оригінальна ялинка, яка може стати альтернативою живому дереву.

Дизайнерська ідея заслуговує на увагу ще й з погляду декору кімнати своїми руками. А чому б і ні? Подібні панно на стіні в менших масштабах легко можна створити самостійно. І само собою напрошується прикрасити саме стіну туалету. Сучасно, сміливо та креативно!

Такої кількості метрів туалетного паперу вистачить на тривалий час, адже інсталяцією можна просто милуватися, так і використовувати за прямим призначенням.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *