Літній міні будиночок площею 9 кв.

За чинним законодавством у Фінляндії потрібен дозвіл на будівництво будь-якої будівлі площею понад дев'ять квадратних метрів. Хочете звести сарай чи курник? Будьте ласкаві надати план будівлі та сплатити певний податок. І не факт, що план буде схвалено і ви отримаєте дозвіл! Але навіть з урахуванням цих жорстких обмежень у площі будівлі Робіну Фалку (Robin Falck) вдалося збудувати літній міні будиночок, площа якого становить лише 8,92 квадратних метри!

фасад літнього міні будиночкаОсновним матеріалом для будівництва маленького будинку стала перероблена деревина. Бюджет всього проекту становив близько 10 000 доларів. Друг-архітектор допоміг Робіну грамотно втілити його творчі ідеї та побажання у проект будівлі, при цьому вклавшись у відведені законом квадратні метри. Треба сказати, що всі будівельні роботи були проведені лише за два тижні!

міні-будиночок, вікно в інтер'єрі

Будівництво має два рівні. На першому рівні розташована вітальня, а на другому – спальна зона та горище для зберігання речей. Міні будиночок розташований у мальовничому лісі, на березі озера. Заворожуючі види водної гладіні видно як з лофта, так і з нижнього поверху через велике вікно на всю стіну. Для того щоб максимум денного світла проникало в будинок, стіна з вікном спроектована під кутом.

інтер'єр першого рівня крихітного літнього будиночкаНестача площі усередині будинку компенсується широкою дерев'яною терасою поряд. За хорошої погоди на ній можна відпочивати, працювати і навіть спати під ясним зоряним небом!

літній міні будиночок площею 9 кв мдерев'яний літній міні будиночок площею менше 10 кв.

Фото © Robin Flack, tinyhouselistings.com

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *