Лампи із валяної вовни від Dana Bachar

Випускниця Холонського інституту технологій, ізраїльтянка Дана Бачар (Dana Bashar) у своїх роботах досліджує поєднання та взаємодію різних матеріалів. Її колекція стельових та підлогових світильників «Felted» («Сваляні») поєднує холодний строгий метал та м'яку різнокольорову вовну. Лампи з валяної вовни є унікальною художньою композицією, кожен плафон свалян вручну з високоякісної натуральної вовни.

лампи з валяної вовни

Вовна як матеріал для абажурів та плафонів використовується дуже рідко, що не дивно. Змахнути ганчіркою пил з вовняного плафона не вийде, треба знімати та вибивати пил чи прати. Плафони вовняних ламп серії «Felted» легко знімаються з набоїв, так що можна регулярно їх чистити.

лампи з валяної вовни Dana Brachar

Колірне рішення кожної лампи з валяної вовни побудовано на переході двох кольорів - білого та малинового, синього, фіолетового. Світильник дає м'яке світло, роблю атмосферу в квартирі затишною та теплою. Рукоділкам - майстриням, що володіють технікою валяння вовни, буде нескладно створити подібні абажури та оновити стару настільну лампу або люстру.

лампи з валяної вовни Dana Brachar

світильники з валяної вовни

світильники з валяної вовни

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *