Мозаїчні «фартухи»: 6 неймовірних стін для кухні

Розбита порцеляна і плитка не викликають нічого, крім жалю. Але є чудові приклади застосування шматків та уламків, які можуть змусити вас спеціально бити посуд та кахель. Наприклад, мозаїчний «фартух» для кухонної стіни над раковиною, плитою та робочою поверхнею! 

фартух для кухні плитка мозаїка

Така мозаїка більше, ніж просто фартух над робочою поверхнею. Чудове поєднання теплих і трохи холодних відтінків, дрібні шматочки плитки та філігранна робота народжують приголомшливий декор кухні, простий і багатий одночасно.

мозаїка на кухні над раковиною

Розбиті тарілки та порцеляновий посуд зібрані докупи по шматочках. Чорна ґрунтовка створює ідеальне тло для мозаїчного шедевра.

А ось приклад не просто абстрактних візерунків, а справжнього натюрморту з плитки та порцеляни. Мозаїчний посуд, ваза з ромашками та овочі якнайкраще підходять для оформлення кухні.

Уламки не обов'язково мають бути плоскими. Об'ємні шматки створять об'ємне зображення, яке, напевно, стане центральним елементом декору кухні. Такий фартух із соняшниками над плитою чудово підійде для кухні у національному чи сільському стилі.

Простий сучасний візерунок створений із шматочків плитки, вирізаних різаком, а не за допомогою молотка. Тому кожна частина ідеально прилягає до сусідньої, як головоломка.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *