Незвичайні обручки: мініатюрна їжа на пальці

Симпатична мініатюрна їжа та напої, солодощі та предмети на колечках, сережках, намистах та кулонах, причому кожен виріб – ручна робота японських майстрів. У Японії та за її межами такі оригінальні ювелірні прикраси в кавайному (в пров. з японського — «милом», «симпатичному») стилі досить популярні серед молоді та фанатів аніме різного віку. Колекція так і називається - Kawaii Rings виробника SouZouCreations, що в дослівному перекладі означає "Милие кільця" від "Створення через уяву".

Вироби SouZouCreations зроблені з великою акуратністю, увагою до найдрібніших деталей та творчим підходом до гастрономічних натюрмортів. Дивлячись на ці найапетитніші кулінарні шедеври на кільці, відразу хочеться спробувати все.

Прикраси виготовлені з різних видів пластику, скла, металу, кераміки та багатьох інших матеріалів. Вони не є дорогими та вишуканими, але призначені бути веселими, милими та красивими! Кільця та сережки SouZouCreations створені, щоб носити з особливих випадків — для задоволення чи додання трохи шику будь-якому вбранню.

А серед мініатюрної їжі та напоїв – чого тільки немає! Традиційні японські страви та французькі сніданки, американський фастфуд та італійські пасти та піци, всілякі десерти та напої! Краще вам поїсти перед переглядом. Милуємось у ситому вигляді деякими прикрасами у галереї, для кожної фотографії є свій опис (кнопка i у верхньому правому кутку):

kawaii-ring-18 kawaii-ring-01 kawaii-ring-02 kawaii-ring-03 kawaii-ring-04 kawaii-ring-05 kawaii-ring-06 kawaii-ring-07 kawaii-ring-08 kawaii-ring-09 kawaii-ring-10 kawaii-ring-11 kawaii-ring-12 kawaii-ring-13 kawaii-ring-14 kawaii-ring-15 kawaii-ring-16 kawaii-ring-17

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *